Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi


Join the forum, it's quick and easy

Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ora ėshtė Fri May 14, 2021 6:52 pm


Partnerėt ..
 • ஜ..::RRegullat e Forumit!::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ஜ..::TEMA SHOQRORE::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezentohu


  PrezentohuMund te thoni diēka rreth vetes tuaj, emrin, moshen, vendlindjen, vendbanimin, pasionin dhe deshirat, foton personale etj. Njihuni me anetaret e Forumit
  Moderator: Super Moderator/e
  68 Temat
  713 Mesazhet
  Thu Jan 02, 2014 11:25 am
  eagle001 Pesrhendetje
 • Shitje dhe Blerje


  Shitje dhe BlerjeCdo gje qe deshironi te bleni, shitni apo te ndrroni, ktu mund ta publikoni.
  Moderatorėt: addi, Super Moderator/e
  1 Temat
  5 Mesazhet
  Mon Nov 09, 2009 8:32 am
  dj-lumii [Shes][Ndroj] Pc me Quad Core q9450 2.66ghz processor
 • Oferat Ne Shoqriavirtuale


  Oferat Ne ShoqriavirtualeKy Forum eshte Per Te Gjitha Ofertat Falas qe do te Mundesoj Staffi dhe Antret e Forumit.
  8 Temat
  19 Mesazhet
  Sat Dec 12, 2009 9:14 am
  shkelq1m Ofert Tjeter ne Www.ShoqeriaVirtuale.NET
 • Pytje - Pergjigje


  Pytje - PergjigjeNese keni ndonje Pyetje mund ta parashtroni ketu...
  Moderator: Super Moderator/e
  16 Temat
  72 Mesazhet
  Sun Jul 01, 2012 3:30 pm
  mR.Bimi Pershendetje
 • Diskutime Shoqrore


  Diskutime ShoqroreProblemet dhe politikat sociale tė shoqėrisė kosovare, diskutime mbi fenomene tė tilla si racizmi, varfėria, diskriminimi, dhuna, etj.
  Moderatorėt: <ErtA>, Super Moderator/e
  134 Temat
  6505 Mesazhet
  Fri Sep 21, 2012 3:15 am
  djalizellshem Ēka ju bėn tė veēantė?
 • Diaspora shqipėtare


  Diaspora shqipėtareKontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim
  6 Temat
  36 Mesazhet
  Fri Sep 21, 2012 2:32 am
  djalizellshem Hajde po Folim Anglisht....
 • Poezi


  PoeziLexoni atė qė dėshironi , shkruaj atė qė e ndjeni. Shprehu :D
  Moderatorėt: <ErtA>, Super Moderator/e
  14 Temat
  408 Mesazhet
  Sat Dec 14, 2013 8:50 am
  stv2008 JU Shkruani nje Emer ne Ua ndertoj 1`Poezi ...
 • Psikologjia


  PsikologjiaTeori, fenomene, probleme tė ndryshme qė ju mundojnė dhe spjegimet e tyre social-psikologjike.
  Moderator: blina--
  37 Temat
  359 Mesazhet
  Sun Jun 06, 2010 11:08 am
  edoo psikologji
 • Filozofia


  FilozofiaHistoria e filozofisė, diskutim i lirė mbi zhvillime filozofike tė ndryshme.
  Moderator: blina--
  18 Temat
  117 Mesazhet
  Sat Aug 04, 2012 3:57 am
  Spontan Qesht Filozofia
 • ஜ..::Besim Fetar ::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ஜ..::Lajmet::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Me te Rejat prej Lajmeve


  Me te Rejat prej LajmeveKetu mund ti postoni Lajmet Kryesore nga Kosova , bota , te rejat nga bota e Filimit .. V.I.P ... keto te reja do te pashqyrohen ne Portal...
  Moderator: addi
  424 Temat
  464 Mesazhet
  Mon Apr 26, 2010 12:56 pm
  mR.Bimi ShoqeriaVirtuale.NET  &  EcMeKohen.NET Jemi njė Ju Mirkėpresim
 • Shtypi Ditor


  Shtypi DitorKetu mund te informoheni me te rejat nga Shtypi...
  8 Temat
  767 Mesazhet
  Tue Feb 16, 2010 10:16 am
  *lissa* VIP
 • Teknologji & Informatik


  Teknologji & InformatikKetu postoni gjithqka ne lidhje me Internet dhe Informatik
  128 Temat
  207 Mesazhet
  Wed Feb 24, 2010 1:01 pm
  NoOrA Telefoni pėrkthyes Google “dy vjet larg”
 • Shkenca..


  Shkenca..Informacione shkencore, zbulime tė reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithė bota e madhe e shkencės!
  Moderatorėt: <ErtA>, Super Moderator/e
  4 Temat
  13 Mesazhet
  Sun Dec 27, 2009 7:23 am
  <ErtA> 25 zbulimet me te medha shkencore ne histori
 • Sport

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Futboll


  FutbollKomente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate, pjesa e tifozėve. Futbollistėt kosovarė jashtė.
  Moderator: Super Moderator/e
  87 Temat
  227 Mesazhet
  Wed Mar 10, 2010 8:37 am
  Mc-LiNdY Sot Manchester United- Milan dhe Real-Lyon
 • Sporte tė tjera


  Sporte tė tjeraTe Rejat nga Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
  Moderator: Super Moderator/e
  23 Temat
  33 Mesazhet
  Mon Jan 18, 2010 1:31 pm
  mR.Bimi SHAH
 • ஜ..::Forumi Studentor ::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Universitetet e Kosoves


  Universitetet e KosovesShprehni mendimin tuaj per Universitetet e Kosoves qka ka mir e qka duhet permisuar
  2 Temat
  9 Mesazhet
  Tue Feb 14, 2012 12:24 pm
  shqiprimh MATURA SHTETĖRORE(testet)
 • Universitetet e Shqiperis


  Universitetet e ShqiperisJep mendimin tuaj per Universitetet e Shqiperis a egziston dallim i madh ne mes Universitetet e Kosoves e vendev ne regjion
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Universitetet e Maqedonis


  Universitetet e MaqedonisJem pendimin tuaj per Universitetet e Maqedonis me perparimtar a me i vonuar ne rajon
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Fakullteti Ekonomik

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ஜ..::Forumi Shkencor ::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Mjekėsia


  MjekėsiaGjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje.
  Moderator: <ErtA>
  50 Temat
  145 Mesazhet
  Thu May 31, 2012 3:48 pm
  bleona Diabeti, sėmundja e sheqerit (DIABETES MELLITUS)
 • Fizikė dhe Astronomi


  Fizikė dhe AstronomiTeori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet, yjėsitė dhe gjithėsija.
  Asnjė mesazh i riBazat e elektroteknikes !!
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Sat Dec 26, 2009 3:18 pm
  mR.Bimi Bomba atomike.
 • Matematikė dhe Gjeometri


  Matematikė dhe GjeometriProblema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
  8 Temat
  57 Mesazhet
  Tue Jan 12, 2010 9:07 am
  dijaa Gjykimet
 • Ekonomi & biznes


  Ekonomi & biznesNė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.
  Moderatorėt: addi, Super Moderator/e
  3 Temat
  79 Mesazhet
  Tue Feb 16, 2010 10:31 am
  *lissa* me te rejat nga ekonomia
 • Gjuhe Programimi


  Gjuhe ProgramimiGjuha mė e fundit me tė cilėn mund tė realizohet cdo gjė ne fushėn e Informatikės
  Moderator: Super Moderator/e
  Asnjė mesazh i riJava, Asnjė mesazh i riC++
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Dec 11, 2009 2:33 pm
  elbasi.. Micrisift Visual C++ 2008
 • ஜ..::Download Forum ::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Download Programa


  Download ProgramaKetu mund te postoni Programe dhe gjithashtu mund te Kerkoni...
  162 Temat
  194 Mesazhet
  Sun Apr 11, 2010 8:34 am
  Mc-LiNdY Google Chrome 5.0.371.0 Beta
 • Download Filma


  Download FilmaKetu mund ti Gjeni Filmat me te ri te Shfaqur ne Kinoo..
  Moderator: addi
  15 Temat
  19 Mesazhet
  Fri Apr 09, 2010 11:54 am
  Mc-LiNdY Humor Shqip - Haxhi Cima Ne Discotek 2010
 • Download Lojra Free


  Download Lojra FreeNė kėtė forum mund tė postoni dhe shkarkoni lojra falas pėr kompjuterėt tuaj.
  32 Temat
  47 Mesazhet
  Sat Oct 15, 2011 4:51 pm
  valo1 Grant Theft Auto - Vice City
 • AntiVirusat [Security]


  AntiVirusat [Security]Ketu Mundeni Ti Gjeni Te Gjitha LLojet e AntiVirusave.Po Asthu Mundeni edhe ti Postoni
  10 Temat
  16 Mesazhet
  Fri Dec 25, 2009 2:31 pm
  mR.Bimi ESET NOD32 Antivirus 4.0.474
 • ஜ..::Kerkesa Forum::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kerko Programe


  Kerko ProgrameKerko programin qe ju nevoitet
  10 Temat
  51 Mesazhet
  Wed Mar 02, 2011 12:18 pm
  harami Librin e Autoshkolles ..
 • Kerkesa per Crack&Serials!!


  Kerkesa per Crack&Serials!!Kerkesa per licensimin e programev
  5 Temat
  17 Mesazhet
  Fri Sep 07, 2012 12:30 pm
  rizvan RREGULLAT per Crack&Serials!!
 • Kerko Filma


  Kerko FilmaKetu mund te Kerkoni, Shkarkoni Filma te ndryshem !
  3 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Oct 15, 2009 12:50 pm
  sam1r Final Destination 4
 • Kerko Lojra....


  Kerko Lojra....Gjithqka rreth Lojrav
  5 Temat
  37 Mesazhet
  Mon Jan 04, 2010 12:52 pm
  mR.Bimi gta 3
 • ஜ..::Mjete ( Tools ) pėr Dizajnim ::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ஜ..::Tema te Ndryshme::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Windows


  WindowsKetu mund te gjeni dhe te Postoni gjitheqka ne lidhje me sistemin operativ Windows
  8 Temat
  9 Mesazhet
  Wed Feb 17, 2010 12:51 am
  blerim Windows XP Metallic Theme
 • MSN / Yahoo


  MSN / YahooGjithqka rreth MSN & Yahoo
  Moderator: Super Moderator/e
  6 Temat
  19 Mesazhet
  Sat Jan 09, 2010 1:32 pm
  addi Nika per MSN
 • Mobile Phones


  Mobile PhonesGjithqka rreth Telefonave ...
  Moderator: Super Moderator/e
  7 Temat
  26 Mesazhet
  Sat Dec 26, 2009 4:58 pm
  mR.Bimi a ka ndihm per SGH-X520
 • Web Developments


  Web DevelopmentsNė kėtė forum mund tė postoni dhe shkarkoni Wallpapers, Icons,Themes,Fonts,Templates...
  Moderator: Super Moderator/e
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Sun Nov 29, 2009 3:07 am
  elbasi.. Smiles Icons!!
 • Counter-Strike


  Counter-StrikeKtu mund te gjeni .. Gjithqka Rreth lojes..Counter-Strike..!!
  Moderator: Super Moderator/e
  7 Temat
  28 Mesazhet
  Thu Jan 07, 2010 12:24 pm
  mR.Bimi Counter Strike 1.6 + Patch v21 + botat
 • ஜ..::Administrimi i Forumit::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmrime Nga Staffi...


  Lajmrime Nga Staffi...Nga ketu mund te njoftoheni me lajmerimet dhe te rejat qe ndodhin ne forum .
  21 Temat
  170 Mesazhet
  Sun Apr 18, 2010 1:55 pm
  mR.Bimi Lajmrime Nga Staffi...
 • Verejtje dhe keshilla


  Verejtje dhe keshillaVerejtjet, keshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...
  Moderator: Super Moderator/e
  4 Temat
  22 Mesazhet
  Mon Dec 14, 2009 9:23 am
  shkelq1m VREJTJE PER ARGJENDIN
 • Arkiva e Forumit


  Arkiva e ForumitTemat e Vjetra por me Vler...!
  Moderator: Super Moderator/e
  6 Temat
  667 Mesazhet
  Wed Dec 30, 2009 11:46 am
  addi Lamtumir ShoqeriaVirtuale.NET
 • Shporta e Forumit..


  Shporta e Forumit..Ketu do te barten te gjitha temat qe u ka kaluar afati dhe te gjitha temat te cilat mbyllen nga Moderatoret, Administratoret e Forumit..
  Moderator: Super Moderator/e
  32 Temat
  139 Mesazhet
  Sun Dec 27, 2009 2:50 am
  mR.Bimi nje problem n`forum
Kush ėshtė nė linjė

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 477 mė Fri Nov 06, 2009 6:29 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ WebMaster ][ Spamer ][ Admin ][ Super Moderator/e ][ Moderator/e ][ V.I.P ][ PrincesS e Forumit ][ Mik/e i Forumit ][ Donatorė ][ I/E Perjashtuar ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12866 artikuj

Forumi ka 2158 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri moja


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur