Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi


Join the forum, it's quick and easy

Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi
Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShoqeriaVirtuale.NET & EcMeKohen.NET Jemi njė Ju Mirkėpresim

Shko poshtė

ShoqeriaVirtuale.NET    &    EcMeKohen.NET  Jemi njė  Ju Mirkėpresim Empty ShoqeriaVirtuale.NET & EcMeKohen.NET Jemi njė Ju Mirkėpresim

Mesazh nga mR.Bimi Mon Apr 26, 2010 12:56 pm

ShoqeriaVirtuale.NET & EcMeKohen.NET Jemi njė, Ju Mirkėpresim

Mirė se erdhėt nė EcMeKohen.NET
EcMeKohen.NET ėshtė njė projekt virtual qė ėshtė krijuar nė mėnyrė tė veqantė pėr komunikim tė drejpėrdrejt nė mes tė gjithė shqipėtarėve anė e mbanė botės. Bisedimi ėshtė njė nga nevojat e pashmangshme tė njeriut.
Duke u kyqur nė chat ju mund tė bėni biseda direkte edhe tė zgjeroni shoqėrin tuaj anė e mban botės , ti krijoni vetes suaj shoqėri ngado qė shkoni , qė kurr tė mos ndiheni tė vetmuar!
Duke u kyqur nė forum juve ju jipet mundėsia qė tė tregoni aftėsit dhe njohurit tuaja , duke diskutuar nė temat e bollshme qė i kemi vendosur pėr ju e pse jo edhe tė hapni temen e juaj,tė shfaqni mendimet tuaja nė qdo aspekt tė jetes.
Jeta pa muzik ėshtė e mangėt dhe e paplotėsuar pėr ju vizitor tė nderuar kemi vendosur edhe radio me muzikė shqip 24 orė ponjashtu edhe mundėsinė pėr shkarkim tė muzikės.
Me EcMeKohen.NET qdo here njė hap pėrpara. //bY:mR.Bimi
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 28
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi