Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sot Manchester United- Milan dhe Real-Lyon

Shko poshtė

Sot Manchester United- Milan dhe Real-Lyon Empty Sot Manchester United- Milan dhe Real-Lyon

Mesazh nga Mc-LiNdY prej Wed Mar 10, 2010 8:37 am

Sot Manchester United- Milan dhe Real-Lyon 10ndeshja4

Milano, 10 mars - Milan, do tė ketė punė tė vėshtirė tė mėrkurėn mbrėma nė pėrballje me ish-skuadrėn e tij Manchester United, nė ndeshjen e kthimit tė 1/8 sė finales tė Ligės sė Kampionėve. Manchesteri fitoi ndeshjen e parė nė "San Siro" me shifrat 3:2, falė dygolėshit tė Wayne Rooneyt, qė vazhdon tė jetė nė dyshim pėr kėtė ndeshje tė kthimit shkaku i lėndimit, njofton tė martėn agjencia e lajmeve Reuters.
Nė ndeshjen tjetėr qė luhet nė tė njėjtėn kohė tė mėrkurėn mbrėma nė "Santiago Bernabeu" tė Madridit, Reali duhet tė gjejė njė mėnyrė pėr tė thyer mbrojtjen e Lyonit, qė nuk ka pranuar gol tashmė dhjetė orė lojė. Golin e fundit Lyoni e ka pranuar nė ndeshjen kundėr PSG-sė mė 31 janar tė kėtij viti. Megjithatė, sulmi i Realit ėshtė nė top formė: nė tri ndeshjet e fundit ka shėnuar 14 gola.
Reali ka humbur ndeshjen e parė nė Lyon (1:0).
Te skuadra e Realit nė kėtė ndeshje pritet tė mungojė sulmuesi francez Karim Benzema, qė para fillimit tė kėtij edicioni u transferua pikėrisht nga Lyoni.
Mc-LiNdY
Mc-LiNdY
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 50
Age : 29
Location : NE“FORUM
Registration date : 24/09/2009

http://WwW.SaM1r.FoRuMoTiOn.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi