Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

SHAH

Shko poshtė

SHAH Empty SHAH

Mesazh nga mR.Bimi prej Sat Nov 28, 2009 2:44 pm

loja e vetme ku gjithqka varet pre integjences se njeriut

loj te cilen e luj bajgi mir edhe une

ne www.gamezer.com kum lu shpesh kurse tashti am rrall nese me shini ndonje her aty provojeni vet me user mR.Bimi iom
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHAH Empty Re: SHAH

Mesazh nga sam1r prej Sat Nov 28, 2009 2:50 pm

mr bimi u Riegjsitrova edhe pse nuk di me lu qaq mir .. luj naj Dit Razz

________________________________________________________________________________
SHAH 33u69n7

SHAH Emot-loveSHAH 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHAH Empty Re: SHAH

Mesazh nga mR.Bimi prej Sat Nov 28, 2009 2:57 pm

hehe hajt se msohesh Very Happy room 8 hi shpesh
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHAH Empty Re: SHAH

Mesazh nga mR.Bimi prej Mon Jan 18, 2010 1:31 pm

veten samirni per
poteZzat eh mi n`shah lol!

tashti emrin DrenicA eh kma
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHAH Empty Re: SHAH

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi