Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Micrisift Visual C++ 2008

Shko poshtė

Micrisift Visual C++ 2008 Empty Micrisift Visual C++ 2008

Mesazh nga fisniki prej Fri Dec 11, 2009 9:27 am

The Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) installs runtime components of Visual C++ Libraries required to run applications developed with Visual C++ on a computer that does not have Visual C++ 2008 installed.
This package installs runtime components of C Runtime (CRT), Standard C++, ATL, MFC, OpenMP and MSDIA libraries. For libraries that support side-by-side deployment model (CRT, SCL, ATL, MFC, OpenMP) they are installed into the native assembly cache, also called WinSxS folder, on versions of Windows operating system that support side-by-side assemblies.Download
fisniki
fisniki
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 4025
Location : n'KoMoRaN
Registration date : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Micrisift Visual C++ 2008 Empty Re: Micrisift Visual C++ 2008

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 11, 2009 2:33 pm

Po me duket qe kjoo tem e ka vendin te C++ e joo ktyy !!

Kerkoj qe Mr.Bimi te shikoj edhe njeher!!
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi