Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ora ėshtė Wed May 27, 2020 8:19 pm

Fakullteti Ekonomik

 • Fakullteti Ekonomik

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Viti i Parė


  Ketu mund ti Gjeni te Gjitha Sllajdet , Testet per Studentat e Viti te Par te Fakulltet Ekonomik
  3 Temat
  12 Mesazhet
  Sat Nov 21, 2009 2:03 pm
  sam1r OPOSITE [Fjal te Ngjajshme (Antonime)] nga Lenda Gj.Angleze
 • Viti i Dytė


  Ketu mund ti Gjeni te Gjitha Sllajdet , Testet per Studentat e Viti te Par te Fakulltet Ekonomik
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Sun Oct 21, 2012 12:14 pm
  sam1r Provimi nė lėndėn  “FINANCAT NDĖRKOMBĖTARE”
 • Viti i Tretė


  Ketu mund ti Gjeni te Gjitha Sllajdet , Testet per Studentat e Viti te Par te Fakulltet Ekonomik
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat Nov 21, 2009 1:19 pm
  sam1r Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve
 • Master


  Literatur per Master
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Temat
  Pėrgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement