Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

VIP

Faqja 14 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:11 am

IndepenDANCE 2 me Heidi nga Berlini nė Spray Club


Spray Club prezanton edicionin super-special tė pėrvjetorit
tė dytė tė Pavarėsisė sė Kosovės "IndepenDANCE 2" me 17 Shkurt ditėn e
Mėrkure, me artistėn shumė tė famshme nga Berlini Dj Heidi.

VIP - Faqe 14 F.0216095307156_m

Dyert
do tė jėnė tė hapura qė nga ora 22:00 ndėrėsa do tė mbyllen deri kurr
tė ndalet muzika tėrėsisht, dhe kjo do tė varet nga disponimi dhe
energjia e njerzve se deri nė sa ora do tė festojnė. Natėn do ta hapin
dy DJ lokal Genti dhe Florenti me projektin e tyre Dual Mode, ndėrsa pėr
"Visuals" do tė pėrkujdeset VJ Mum. Biletat te dera do tė jenė 7€,
ndėrkaq pas orės 02:45 9€.

Fėmijėria e kaluar nė Ontario tė Kanadės, pėr Heidin ishte e mbushur me
ndikimin e muzikės klasike rok, blues dhe folk.Ne vitin 2000 Heidi filloi jetėn nė Londėr dhe dėshira e madhe pėr tu
kyēur ne botėn e muzikės i solli edhe punėn e parė nė Koobla Records. Nė
vitin 2003 Heidi u bė pjesė e ekipės qė hapi dyqanin e pllakave te
gramofonit nė Londėr- Phonica.Shumė shpejtė, kjo punė rezultoi me krijimin e shtėpise muzikore Get
Physical nė 2004 duke e shndėrruar Heidin nė njė ikonė te veēantė tė
Berlinit, ku edhe jeton ajo sot. Gjatė viteve tė fundit Heidi ka
performuar si DJ nė klubet mė tė njohura nė botė si: Fabric,
Panoramabar, Womb, Space Ibiza, dhe ka siguruar vendin si rezidente nė
klubet Watergate dhe Monza.Heidi ėshtė shumė e mirėpritur edhe nė skenen e festivaleve ku ajo
debuton me ritmet tė cilat edhe shpirti i clubberave tė vėrtetė kėrcen
pa ndalur! Keshtu ajo ka performuar nė festivale si DEMF, Ultrafest,
Bestival, Electric Zoo, Exit Festival, Balaton, dhe shumė festivale tė
tjera.Vetėm para 2 viteve shija dhe aftėsia e saj pėr tė pėrzgjedhur tinguj tė
kombinuar me karizmėn dhe personalitetin e saj energjik i kane siguruar
Heidi-t performancė mujore nė BBC Radio 1, respektivisht nė emision -
In New DJ-s We Trust (Besojmė nė DJ-ėt e Rinj). Kėtu ajo interviston
artistėt e saj tė preferuar dhe poashtu eksploron pasionin e saj pėr
zhanret e preferuara tė muzikės, prej underground, house, techno deri te
disko.Spray Club edhe kėtė here deshmon se ėshtė vendi i preferuar i artistėve
tė kalibrit tė madh tė Europės dhe Botės pėr tė performuar tingujt e
tyre, e sidomos nė pėrvjetorin e dytė tė Pavarėsisė sė Kosovės ku pritet
qė kjo natė tė ngelet nė kujtimet njerėzve.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:11 am

Scorsese dhe De Niro planifikojnė filmin e ri “Taxi Driver”?


Martin Scorsese dhe Robert De Niro janė duke planifikuar
vazhdimin e hitit tė tyre tė vitit 1976, “Taxi Driver”.

VIP - Faqe 14 F.0216104525823_m

Filmi
i ri thuhet se do tė jetė njė bashkėpunim nė mes tė Scorsese dhe
regjisorit danez Lars Von Trier, ndėrsa De Niro do tė pėrsėri rolin e
tij tė taksistit problematik tė New York-ut, Travis Bickle.

Von Trier dhe Scorsese, filmi i ri i tė cilėve “Shutter Island”, pati
premierėn nė Festivalin e Filmit nė Berlin gjatė tė shtunės, ende nuk e
kanė konfirmuar lajmin.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:12 am

Susan Boyle ėshtė rritur


Kėngėtarja skoceze Susan Boyle tashmė nuk ka frikė nga
fama, por thotė se asaj i ėshtė dashur shumė kohė pėr t’u mėsuar me tė.

VIP - Faqe 14 F.0216112244326_m

Kėngėtarja
e hitit “Wild Horses”, e cila bėri famė vitin e kaluar nė shoun
britanik tė zbulimit tė talenteve “Britain’s Got Talent”, thotė se
fillimisht ajo kishte dėshtuar tė kontrollojė statusin e saj tė tė
famshmes, por tash ėshtė mėsuar.

“Isha disi si fėmijė i frikėsuar mė herėt, por tash nuk jam njė
person i frikėsuar siē kam qenė. Mė ėshtė dashur tė mėsoj se si tė
pėrballem me famėn dhe vėmendjen. Dhe mė ėshtė dashur ca kohė tė
mėsohem. Por ia kam dalė nė fund”, ka thėnė Boyle.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:13 am

Richie dhe Madden fejohen


Ylli televiziv Nicole Richie dhe i dashuri i saj Joel
Madden do tė martohen sė shpejti.

VIP - Faqe 14 F.0216104117896_m

Dyshja festuan Ditėn e
Valentinit me fejesė, dhe Richie ėshtė parė duke mbajtur njė unazė tė re
derisa kishte darkuar me rokerin nė njė restorant nė New York tė hėnėn
mbrėma.

Richie dhe Madden kanė qenė sė bashku pėr tre vite dhe kanė dy
fėmijė. Revista “Life & Style” ka konfirmuar lajmin, duke thėnė se
Richie kishte thėnė ‘faleminderit’ kur njė fans i kishte uruar asaj
fejesėn.

“Ajo ėshtė e ngazėllyer tė fillojė tė planifikojė martesėn e saj tė
ėndrrave”, ka thėnė burimi
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:13 am

Lohan ofron veten pėr bamirėsi


Lindsay Lohan ka njoftuar se ajo do tė organizojė njė
ankand pėr fansat e saj pėr tė darkuar me tė, me qėllim qė tė mbledhė
para pėr bamirėsi.

VIP - Faqe 14 F.0216123755118_m

Aktorja do tė dalė njė mbrėmje nė
Hollywood me ofertuesin mė tė lartė pėr tė mbledhur para pėr iniciativėn
‘iRock4Haiti’. Fituesi do tė marrė njė fluturim tė klasit tė parė pėr
nė nė Los Angeles dhe plot njė javė do tė qėndrojnė nė njė hotel me pesė
yje.

Pėr njė kohė tė kufizuar, Lohan po ashtu do tė dhurojė 100% tė tė
ardhurave nga marka e saj e argjendarive pėr tė ndihmuar fondacionin
‘Save the Children’.

“Ėshtė me tė vėrtetė e tmerrshme ajo qė ka ndodhur me njerėzit dhe
fėmijėt nė Haiti. Unė besoj se ēdo kompani duhet tė bėjnė pjesėn e vet
dhe tė ndihmojnė duke dhuruar atė qė mund tė dhurojė”, ka thėnė sė fundi
aktorja pėr In Touch Weekly.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:13 am

DiCaprio: Jam djali i mamit


Leonardo DiCaprio thotė se ai e merr me vete nėnėn e tij
nėpėr udhėtimet promovuese anekėnd botės, pasi nė zemėr ai ėshtė ‘djali i
mamit’.

VIP - Faqe 14 F.0216145822554_m

Aktori 35-vjeēar aktualisht ėshtė nė Festivalin e
Filmit nė Berlin, ku ėshtė duke promovuar filmin e tij tė fundit
“Shutter Island”, i shoqėruar nga e ėma e tij Irmelin Indenbirken dhe
nga e dashura Bar Refaeli.

“Asaj i pėlqen tė vijė me mua nė ngjarje si kjo. Dhe kur kam mundėsi
tė marr dikė me mua, atėherė i bėj favor asaj. Veēanėrisht nė Berlin,
ajo ka tė afėrm kėtu dhe i pėlqen tė shėtisė nėpėr Evropė. Ajo ka
dėshirė tė jetė pjesė e jetės time. Mund tė mė quani djali i mamit, por
mendoj se ėshtė cool ta kem atė me veti”, ka thėnė DiCaprio
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:14 am

Rihanna: Perry dhe Brand duhet tė bėjnė njė film


Rihannas i pėlqen tė shoqėrohet me Katy Perryn dhe tė
fejuarin e saj Russell Brand, sepse ata e bėjnė shumė qė tė qeshė.

VIP - Faqe 14 F.0216161829510_m

Kėngėtarja
e hitit “Russian Roulette” ėshtė e afėrt me hitbėrėsen e kėngės “I
Kissed A Girl”, dhe thotė se e ka vėshtirė tė mbajė tė qeshurat kur
qėndron me tė dhe me komikun britanik, Brand.

“Ata gjithmonė tallen dhe bėjnė shaka. Kur jam me ata un thjesht vdes
sė qeshuri. Ata janė tė dy gazmor, por sė bashku janė shumė mė
zbavitės. Ėshtė vetėm ēėshtje kohe kur ndoshta do ta xhirojnė njė film
bashkė apo diēka tjetėr”, ka thėnė Rihanna.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:14 am

Cole dėshiron ribashkim tė Girls Aloud


Cheryl Cole mezi pret tė ribashkohet me grupin e saj me tė
cilin bėri famė, ”Girls Aloud”.

VIP - Faqe 14 F.0216171322331_m

Bukuroshja 26-vjeēare, e cila
preku majėn e top listės sė singlave dhe albumeve edhe me realizimet e
saj solistike pasi mori pauzė nga grupi vitin e kaluar, ėshtė e
ngazėllyer qė do tė punojė sėrish me shoqet e saj.

“Mendoj se do tė jetė eksituese. Do tė ndjehem sikur kurrė nuk jemi
ndarė. Por i shoh ata gjithė kohės dhe kur nuk i kam parė, jemi dėgjuar
shumė”, ka thėnė Cole.

Cheryl thotė se ėshtė aq e afėrt me grupin, qė po ashtu pėrbėhet edhe
nga Nadine Coyle, Nicole Roberts, Sarah Harding dhe Kimberly Walsh, sa i
sheh ata si shoqet mė tė mira tė sajat.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:15 am

Anulohet koncerti i Houston nė Zelandėn e Re


Whitney Houston ka anuluar tė vetmin koncert tė caktuar pėr
t’u mbajtur nė Zelandėn e Re kėtė vit, si pasojė e mosmarrėveshjeve
ndėrmjet promovuesve tė turneut tė saj dhe shefave tė lokacionit ku
duhej tė mbahej koncerti.

VIP - Faqe 14 F.0216173044717_m

Kėngėtarja e hitit “I Will Always
Love You” ėshtė dashur tė paraqitej nė TSB Bowl nė Taranaki mė 6 mars,
por koncerti ėshtė anuluar.

Organizuesi i koncerteve tė Whitneyt, kompania promovuese Andrew
MCManus Presents, ka lėshuar njė deklaratė me anė tė tė cilės iu kėrkon
falje fansave pėr anulimin e koncertit. /
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 10:16 am

Dashuri e re pėr Lavigne?


Duket se Avril Lavigne ka lėnė pas vetes martesėn e
dėshtuar me Deryck Whibley. Njoftohet se kėngėtarja ėshtė nė lidhje me
yllin e serialit “The Hills”, Brody Jenner.

VIP - Faqe 14 F.0216173924487_m

Vitin e kaluar
kėngėtarja e hitit “Sk8er Boi” kėrkoi divorc nga martesa e saj
trevjeēare me Whibleyn pėr shkak tė “dallimeve tė papajtueshme”.

Ndėrsa sipas faqes E! News, Lavigne ka filluar njė romancė
tė re, ndėrsa i dashuri i saj ėshtė hamshori i Brody Jenner nga “The
Hills”.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VIP - Faqe 14 Empty Re: VIP

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 14 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi