Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

reklama
ShV Menu
Tema Fundit
»  Test provues pėr provim pranues ne Fakultetin EKONOMIK
Fri Jul 10, 2015 12:06 pm nga Valmir Morina

» Kollefjuet e Para ne d.Biznesore
Fri Apr 03, 2015 2:38 pm nga fidaim.haradini

» Test?
Mon Nov 05, 2012 3:01 pm nga burim3

» Provimi nė lėndėn “FINANCAT NDĖRKOMBĖTARE”
Sun Oct 21, 2012 12:14 pm nga sam1r

»  Kollokviumi i dytė nė lėndėn “FINANCAT NDĖRKOMBETARE”
Sun Oct 21, 2012 12:12 pm nga sam1r

» Diabeti, sėmundja e sheqerit (DIABETES MELLITUS)
Thu May 31, 2012 3:48 pm nga bleona

» Cirroza
Wed Mar 21, 2012 10:11 am nga Sweet_Maria

» Infarkti
Wed Mar 21, 2012 5:16 am nga Sweet_Maria

» MATURA SHTETĖRORE(testet)
Tue Feb 14, 2012 12:24 pm nga shqiprimh

» qe 1 programper Matematik
Mon Oct 25, 2010 7:20 am nga Oxygen

» Takimi ynė me Allahun e Lartėsuar
Sun Oct 10, 2010 8:58 pm nga sam1r0smani

» Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve
Sat Oct 02, 2010 3:02 pm nga esssa

» ShoqeriaVirtuale.NET & EcMeKohen.NET Jemi njė Ju Mirkėpresim
Mon Apr 26, 2010 12:56 pm nga mR.Bimi

» Mjafton Islami qe ta bej gruan te lumtur!
Sun Apr 11, 2010 5:00 am nga NoOrA

» Nėse ke mundėsi tė mė pėrgjigjesh nė katėr pyetje, unė jam e jotja
Sun Apr 11, 2010 4:59 am nga NoOrA

» Tregim i dridhshėm i Nadis: Me vuajtje deri tek kopshtet e Xhenetit
Sun Apr 11, 2010 4:57 am nga NoOrA

» Udhėtimi i dashurisė
Sun Apr 11, 2010 4:56 am nga NoOrA

» Nėna e ngratė
Sun Apr 11, 2010 4:55 am nga NoOrA

» Mė thirri varri
Sun Apr 11, 2010 4:54 am nga NoOrA

» Martesa e njė muslimanje me njė mosbesimtarė ėshtė e pavlefshme dhe mardhėnia me atė ėshtė zina (kurvėri)
Sun Apr 11, 2010 4:52 am nga NoOrA

Statistikat
Forumi ka 2159 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Gentiana Berisha

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12866 artikuj v 1889 temat
falja e namazit

Gazetat Shqipe
Kosova Sot Express Koha Ditore Lajm
Reklama Ne Shoqeriavirtuale.NET
Ju mund te vendosni reklamen tuaj ketu, Me qmime shum te volitshme.. Kontakto : sam1r-@hotmail.com
Sponzoro ShoqeriaVirtuale.NET
ShoqeriaVirtuale.NET ėshtė faqe qe vet financohet
Dėshiron ta sponzoron ShoqeriaVirtuale.NET atėhere Kontakto sam1r
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

IP Adresa e Juaj
Keywords

Lajmrime
ShoqeriaVirtuale.NET & EcMeKohen.NET Jemi njė Ju Mirkėpresim

Mon Apr 26, 2010 12:56 pm nga mR.Bimi

ShoqeriaVirtuale.NET & EcMeKohen.NET Jemi njė, Ju Mirkėpresim

Mirė se erdhėt nė EcMeKohen.NET
EcMeKohen.NET ėshtė njė projekt virtual qė ėshtė krijuar nė mėnyrė tė veqantė pėr komunikim tė drejpėrdrejt nė mes tė gjithė shqipėtarėve anė e mbanė botės. Bisedimi ėshtė njė nga nevojat e pashmangshme tė njeriut.
Duke u kyqur nė chat ju mund tė bėni biseda direkte edhe tė zgjeroni shoqėrin tuaj anė e mban botės , ti krijoni vetes suaj shoqėri ngado qė shkoni , qė kurr tė mos ndiheni tė vetmuar!
Duke u kyqur nė forum juve ju jipet mundėsia qė tė tregoni aftėsit dhe njohurit tuaja , duke diskutuar nė temat e bollshme qė i kemi vendosur pėr ju e pse jo edhe tė hapni temen e juaj,tė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Thaēi i mban “nė ethe” zėvendėsministrat

Thu Apr 08, 2010 5:13 am nga Mc-LiNdY

Prishtinė, 8 prill - Kryeministri Hashim Thaēi ka vendosur t’i lė zėvendėsministrat nėn ethe tė riformatizimit, sė paku, edhe pėr pak ditė. Njė javė pas shkarkimit tė gjashtė ministrave, siē shkruan sot “Koha Ditore”, ai ka konfirmuar se ndryshimet brenda nivelit tė katėrt qeveritar, kanė mbetur vetėm ēėshtje procedurale.
“Ne jemi duke diskutuar qė tė pėrmbyllet edhe kjo ēėshtje shpejt apo mund tė them se ėshtė nė fazėn pėrfundimtare. Pra, mė tepėr ėshtė aspekt procedural”, ka thėnė tė mėrkurėn kryeministri Thaēi, duke aluduar nė “riformatizimin” e stafit tė zėvendėsministrave.
Ai nuk e ka pėrjashtuar mundėsinė qė vala e shkarkimeve t’i prekė edhe udhėheqėsit e institucioneve tė tjera qė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Nimani, shpresa mė e madhe olimpike e Gjermanisė

Thu Apr 08, 2010 4:52 am nga Mc-LiNdY

Prishtinė, 8 prill - Boksierja kosovare, Azize Nimani, ėshtė shpresa mė e madhe e Gjermanisė pėr tė fituar njė medalje olimpike nė boksin e femrave nė "Londėr 2012". Boksi i femrave pėr herė tė parė do tė debutojė nė programin e Lojėrat Olimpike nė "Londėr 2012". Nė kėtė Olimpiadė do tė jenė tri kategori tė femrave - kategoria mizė (48-51 kg), kategoria e lehtė (56-60 kg) dhe kategoria e mesme (69-75 kg).
Nimani 18-vjeēare vlerėsohet nga tė gjithė ekspertėt si talente e madhe dhe boksierja mė e mirė nė Gjermani. Ajo synon njė medalje nė kategorinė mizė.
"Nė thasėt e boksit nė palestrėn nė Berlin nuk godet njė djalosh i vogėl, por ndoshta medalistja e parė olimpike …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Marrėdhėniet Shqipėri – Kosovė unike nė rajon

Thu Apr 08, 2010 4:48 am nga Mc-LiNdYTiranė, 8 prill – Kryetarja e Kuvendit tė Shqipėrisė, Jozefina Topalli ka pritur sot nė njė takim homologun nga Kosova, Jakup Krasniqi, njoftuan sot mediat nga Tirana.
“Raportet mes Kosovės dhe Shqipėrisė janė tė shkėlqyera dhe model pėr bashkėpunimin mes dy vendeve nė rajonin e Ballkanit”. Kėshtu i ka cilėsuar ato kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli gjatė njė konference tė pėrbashkėt pėr shtyp me homologun e saj kosovar, Jakup Krasniqi.
Ndėr tė tjera, Topalli tha se pavarėsia e Kosovės ėshtė e pakthyeshme dhe se shumė shpejt numri i vendeve qė do njohin atė si shtet tė pavarur do shtohet.
“Vlerėsojmė punėn qė ka bėrė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Bayerni nė gjysmėfinale

Wed Apr 07, 2010 4:12 pm nga sam1r

Bayerni nė gjysmėfinale


Manchester Unitedi dhe Bayern Munichu janė takuar nė Teatrin e Ėndrrave pėr tė zhvilluar ndeshjen kthyese tė ēerekfinales sė Ligės sė Kampionėve, e cila pėrfundoi me fitoren e Djajve tė Kuq me rezultat 3-2, mirėpo ky rezultat i dėrgon bavarezėt nė gjysmėfinale falė njė goli mė shumė tė shėnuar nė terren mysafir.

Takimi i parė i zhvilluar nė Allianz Arena pėrfundoi me rezultat 2-1 nė favor tė Bayernit, ndėrsa ndeshja e tė mėrkurės mbrėma nė Old Trafford i takoi skuadrės vendase, e cila fitoi me rezultat 3-2, megjithatė me rezultat tė barabartė 4-4, nė gjysmėfinale u kualifikua skuadra gjermane.

Nė gjysmėn e parė, United shfaqi njė lojė spektakolare duke shėnuar …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Social bookmarking

Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of www.ShoqeriaVirtuale.NET on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Www.ShoqeriaVirtuale.NET on your social bookmarking website

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 477 mė Fri Nov 06, 2009 6:29 am
Fjale te urta
" Tė mėsosh ėshtė hapi i parė ; tė jetosh ėshtė i dyti "
Prishtina LIVE
Webcam Prishtina-LIVE Cam from IPKO - Europe, Serbia, PristinaPrishtina LIVE
Sondazh
Top posters
Manushaqe (7845)
 
*lissa* (7230)
 
mR.Bimi (6029)
 
blina-- (5440)
 
Beli (4446)
 
fisniki (4025)
 
addi (2485)
 
d.jeta (1795)
 
NoOrA (1530)
 
<ErtA> (1485)
 

Top posting users this month

Shoqeriavirtuale Staff
Emri Grada Statusi
Sam1r WebMaster Online
fOxEr Old LegendOffline
*lissa* Admin Offline
? mR.Bimi ? Admin Offline
Manushaqe S.Moderator Offline
Beeli S.Moderator Offline
addi Moderator Offline
shkelq1m Moderator Offline
elbasi. Moderator Offline
blina-- Moderator Offline
Moti ne Prishtinė
Most active topic starters
NoOrA
 
*lissa*
 
elbasi..
 
blina--
 
shkelq1m
 
sam1r
 
mR.Bimi
 
dBeLti
 
argjend
 
Beli
 

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar