Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gay nuk do marre pjese ne garen 200 m

Shko poshtė

Gay nuk do marre pjese ne garen 200 m

Mesazh nga dBeLti prej Mon Sep 28, 2009 8:33 amTyson Gay nuk do marre pjese ne garen e 200 metrave per meshkuj ne Boterorin e Atletikes qe po zhvillohet ne Berlin.

Lajmin e ben te ditur Federata Amerikane e Atletikes qe thekson se sprinteri ka probleme fizike. Kete e konfirmon edhe menaxheri i atletit, Mark Wetmore. “E kam gjurin shume te frye”, ka thene Gay, i cili mban titullin e kampionit te botes ne garen e 200 metrave pasi fitoi vendin e pare ne boterorin e Osakes.

Gay dorezoi gjithashtu edhe medaljen e arte per 100 metra pasi Usain Bolt e mposhti serish duke thyer edhe rekordin boteror me kohen 9:58. Gay ka theksuar gjithashtu se shpreson te rekuperohet per stafeten 4x100.
dBeLti
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi