Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Shko poshtė

Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Mesazh nga sam1r prej Sat Nov 21, 2009 1:16 pm

Ketu mund te bej Studentat Kerkesa rreth Testet te Lendeve tyre apo Literatur ... rreth tyre ...

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Mesazh nga shkelq1m prej Sat Nov 21, 2009 1:42 pm

kerkes per teste ose literatur nga matematika
per klasen e 11 t`shkollave profesionale!
avatar
shkelq1m
SpameR
SpameR

Numri i postimeve : 918
Age : 26
Location : Smundem te jem online per 1 muj me falni t`gjith.arsyja:per disa arsye personale :(
Registration date : 02/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Mesazh nga sam1r prej Sat Nov 21, 2009 1:59 pm

shkelq1m shkruajti:kerkes per teste ose literatur nga matematika
per klasen e 11 t`shkollave profesionale!

Kjo vlen vetem per Student te Fakulltetit Ekonomik Shkeliqim ....

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Mesazh nga shkelq1m prej Sat Nov 21, 2009 2:02 pm

po sam1r e pash qe osht per student po thash
mos posedon diqka qe kishe mujt mem ndihmu
ne qet rast..
ee teste te matures a mundesh me gjet najoo me postu
ose me pm mi marr a mundesh mem gjet kun rastesisht?
t`pershendes met mira...
Shocked
avatar
shkelq1m
SpameR
SpameR

Numri i postimeve : 918
Age : 26
Location : Smundem te jem online per 1 muj me falni t`gjith.arsyja:per disa arsye personale :(
Registration date : 02/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

shkelq1m

Mesazh nga shkelq1m prej Sat Nov 21, 2009 2:14 pm

flm shum bre wlla Arrow
avatar
shkelq1m
SpameR
SpameR

Numri i postimeve : 918
Age : 26
Location : Smundem te jem online per 1 muj me falni t`gjith.arsyja:per disa arsye personale :(
Registration date : 02/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Mesazh nga esssa prej Sat Oct 02, 2010 3:02 pm

peshendetje kisha dasht me e dit sa land edhe cilat jan ato per vitin e par te fakulteti ekonomik dega menaxhment?
edhe ku mundem me gjet literatu ??? Question
avatar
esssa
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 30/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkesa nga Studentet Rreth Testeve apo Prezentimeve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi