Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Lavigne paraqet kerkesen per divorc

Shko poshtė

Lavigne paraqet kerkesen per divorc Empty Lavigne paraqet kerkesen per divorc

Mesazh nga Beli prej Sat Oct 17, 2009 2:43 pm

Lavigne paraqet kerkesen per divorc 2i138u8


Ka zgjatur vetem dy vite dashuria mes kengetares kanadeze, Avril Lavigne idhull i te rinjve dhe Sum Deryck Whibley.
Kengetarja 25-vjecare ka paraqitur zyrtarisht kerkesen per divorc nga bashkeshorti 41-vjecar.

Tam-tam i ndarjes se tyre ra para disa muajsh, por tani duket se cdo gje eshte zyrtare.

Shkak per divorcin eshte bere prania e nje gruaje misterioze me Whibley-n, ndersa Avril ishte ne tur boteror.
Beli
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 32
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi