Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kukės: Bora bllokon 5 autobusė nga Kosova

Shko poshtė

Kukės: Bora bllokon 5 autobusė nga Kosova Empty Kukės: Bora bllokon 5 autobusė nga Kosova

Mesazh nga *lissa* prej Sat Dec 19, 2009 8:27 am

Pesė autobusė me udhėtarė nga Kosova ndodhen tė bllokuar nga reshjet e dėborės nė aksin Shėn Mėri-Shllak, nė Qarkun e Kukėsit.

Kukės: Bora bllokon 5 autobusė nga Kosova F.1219145218836_m

Autobusėt qėndrojnė tė bllokuar qė prej orės 13:00, dhe shkak i kėtij bllokimi ėshtė bėrė dalja nga rruga e njėrit prej tyre.

Lėvizja e automjeteve nė kėtė aks ėshtė shumė e vėshtirė si pasojė e
akullit mbi sipėrfaqen e asfaltit, ndėrkohė qė trashėsia e dėborės nė
pjesėt anėsore arrin nė 40-50 cm.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi