Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi


Join the forum, it's quick and easy

Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi
Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Permbytjet, Kosova trupa te FSK-se ne Shqiperi

Shko poshtė

Permbytjet, Kosova trupa te FSK-se ne Shqiperi Empty Permbytjet, Kosova trupa te FSK-se ne Shqiperi

Mesazh nga mR.Bimi Fri Jan 08, 2010 3:58 am

Permbytjet, Kosova trupa te FSK-se ne Shqiperi Sejdiu-deklarate


Presidenti kosovar, Fatmir Sejdiu ne nje bisede telefonike me kryeministrin Sali Berisha ofroi ndihme per situaten e krijuar pas permbytjeve te diteve te fundit.

Kryeministri Berisha e njohu Presidentin Sejdiu me situaten e krijuar ne zonat e permbytura ne vend, nderkohe qe sipas nje njoftimi te Keshillit te Ministrave, Sejdiu njoftoi se Kosova ka vendosur te nise ne Shqiperi Forca te Sigurise se Kosoves per te ardhur ne ndihme ne zonat e permbytura.

Kryeministri Berisha e falenderoi Presidentin e Kosoves Fatmir Sejdiu per kete vendim, si dhe per oferten e qeverise se Kosoves per ndihma ne varka shpetimi dhe mjete te tjera.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 28
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi