Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Lima nė reklamat e reja tė VS

Shko poshtė

Lima nė reklamat e reja tė VS Empty Lima nė reklamat e reja tė VS

Mesazh nga Beli prej Fri Oct 30, 2009 3:13 am

Lima nė reklamat e reja tė VS 295rgo1


Rrallė kalon ndonjė ditė kur Victoria’s Secret dėshton pėr tė bėrė ndonjė promo tė re.

Kjo ėshtė diēka qė ne nuk mund tė ankohemi.

Kėsaj here ėshtė Adriana Lima e cila ka marrė skenėn pėr tė reklamuar ēiftin e kilotave prej dantelle.

Modelja po ashtu ka reklamuar ēorapet e reja tė firmės – dhe shumicėn e teshave tė saj – para se tė mbetet shtatzėnė me fėmijėn e saj tė parė.

Ajo ende mund tė merr shpresė nga Alessandra Ambrosio, e cila duket ndryshe tani pas shtatzėnisė sė vitit 2007.

Bukuroshja braziliane edhe njėherė ka justifikuar rrogėn e saj tė madhe pėr shkak se ende ėshtė e bukur dhe di ēka tė reklamoj.
Beli
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 32
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi