Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

me te rejat nga sportet tjera ;)

Shko poshtė

me te rejat nga sportet tjera ;)

Mesazh nga blina-- prej Mon Jan 18, 2010 10:55 am

AO: Murray fiton bindshėm


Tenisti i pesė nė
botė, Andy Murray, ishte nė formė bindėse nė pėrballjen kundėr
jugafrikanit Kevin Anderson nė kuadėr tė raundit tė parė tė Australian
Open.Tenisti britanik shėnoi fitore me rezultat 6-1, 6-1
dhe 6-2, mirėpo nė pėrballjen e radhės do tė ketė test shumė mė tė
vėshtirė, duke qen se Anderson ėshtė i 147-ti nė ranglistėn botėrore.
Nė raundin e dytė, Murray do ta ketė kundėrshtar ose francezin Marc Gicquel ose italianin Simone Bolelli.
“Ishte pakėz e ēuditshme tė luaj nėn kulm kėtu, mirėpo u kėnaqa. Ishte njė atmosferė e mirė”, tha Murray pas fitores
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: me te rejat nga sportet tjera ;)

Mesazh nga blina-- prej Mon Jan 18, 2010 10:57 am

AO: Fitore e kampionit nė fuqi


Rafael Nadal ka
filluar mbrojtjen e titullit tė Australian Open me fitore prej 7-6, 6-1
dhe 6-4 kundėr Peter Luczak, nė ndeshjen e parė nė Rod Laver Arena.

raundin tjetėr, tenisti numėr dy nė botė do tė ketė pėr kundėrshtar ose
argjentinasin Leonardo Mayer ose sllovakun Lukas Lacko, ndėrkohė qė
Andy Murray mund tė jetė njė kundėrshtar potencial nė ēerekfinale.
“Ėshtė lajm i mirė tė fitosh nė tre sete. Jam i lumtur qė jam nė raundin e dytė”, tha spanjolli 23-vjeēar pas fitores.
Ndėrkohė, Andy Roddick ka fituar ndaj holandezit Thiemo de Bakker
(6-1, 6-4 dhe 6-4), ndėrsa kampioni i US Open, Juan Martin del Potro, e
mposhti amerikanin Michael Russell (6-4, 6-4, 3-6 dhe 6-2)
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: me te rejat nga sportet tjera ;)

Mesazh nga blina-- prej Mon Jan 18, 2010 10:58 am

AO: Sharapova eliminohet qė nė start


Ish-kampionia
Maria Sharapova ėshtė eliminuar nga turneu Australian Open qė nė rundin
e parė, duke humbur nga rusja tjetėr Maria Kirilenko (7-6, 3-6, 6-4).Sharapova
u mposht nė setin e parė nė tie-break, ndėrsa edhe pse fitoi tė dytin u
mposht nė tė tretin duke humbur kėshtu ndeshjen. Ish-numri njė i botės
bėri 66 gabime tė padetyruara dhe dėshtoi tė dėrgojė serva tė fuqishme
nė drejtim tė rivales sė saj.
“Thjesht nuk e fitova ndeshje. Sigurisht se kisha shanset e mia, por nuk i shfrytėzova ato”, ka thėnė Sharapova pas ndeshjes.
Kirilenko do tė pėrballet me Yvonne Meusburger nė rundin e dytė,
pasi austriakja mposhti zviceranen Timea Bacsinszky 2-1 nė sete (6-4,
4-6, 6-2).
Nė rundin e dytė me shumė vėshtirėsi ėshtė kualifikuar edhe Dinara
Safina, e cila mposhti rusen tjetėr Magdalena Rybarikova nė dy sete
(6-4, 6-4).
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: me te rejat nga sportet tjera ;)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi