Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Itali: Hetime rreth thirrjeve pėr vrasjen e Berlusconit

Shko poshtė

Itali: Hetime rreth thirrjeve pėr vrasjen e Berlusconit Empty Itali: Hetime rreth thirrjeve pėr vrasjen e Berlusconit

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:22 am

Itali: Hetime rreth thirrjeve pėr vrasjen e Berlusconit

Itali: Hetime rreth thirrjeve pėr vrasjen e Berlusconit F.1023101525458_m

Zyrtarė italianė kanė filluar njė hetim lidhur me thirrjet pėr vrasjen e kryeministrit Silvio Berlusconi, tė publikuar nė Facebook.
Ka tė paktėn dy grupe tė ndryshme nė Facebook, me rreth 16 mijė anėtarė, tė cilėt bėjnė thirrje pėr vdekjen e kryeministrit.

Policia italiane i ka kėrkuar Facebook-ut, qė e ka bazėn nė Kaliforni, t’i ēaktivizojė faqet elektronike.

Rivali politik i Berluscont, Dario Franceschini, po ashtu ka bėrė thirrje tė hiqen faqet e Facebook-ut.

Kėto faqe u krijuan vitin e kaluar, por kohėt e fundit kanė tėrhequr anėtarė tė rinj, ndėrsa kryeministri Berlusconi ka patur probleme ligjore dhe jeta e tij private ėshtė vėnė nė qendėr tė opinionit.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi