Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

KQZ: Rreth 32.86% votuan

Shko poshtė

KQZ: Rreth 32.86% votuan Empty KQZ: Rreth 32.86% votuan

Mesazh nga shkelq1m prej Sun Nov 15, 2009 11:56 am

KQZ: Rreth 32.86% votuan

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se deri nė orėn 15:30 kanė votuar rreth 32.86 pėr qind e elektoratit nė nivel tė Kosovės....


Lajmin e ka konfirmuar kryeshefi i KQZ-sė, Xhemajl Peēani.

Nė KQZ po ashtu kanė njoftuar se diku rreth 95 % e vendvotimeve janė hapur me kohė, ku qė nga ora 07:00 e mėngjesit qytetarėt tė cilėt kanė vendosur tė dalin nė kėto zgjedhje, kanė mundur tė hedhin votat e tyre.

Deri nė kėto momente nuk ėshtė njoftuar pėr ndonjė incident apo parregullsi mė tė madhe, tė cilat do tė mund tė kishin ndikim tė drejtpėrdrejtė nė procesin dhe pėrgjithėsisht nė rezultatin zgjedhor.

shkelq1m
shkelq1m
SpameR
SpameR

Numri i postimeve : 918
Age : 28
Location : Smundem te jem online per 1 muj me falni t`gjith.arsyja:per disa arsye personale :(
Registration date : 02/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi