Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Qeveria e Maldiveve e ka mbajtur mbledhjen e saj rreth pesė

Shko poshtė

Qeveria e Maldiveve e ka mbajtur mbledhjen e saj rreth pesė Empty Qeveria e Maldiveve e ka mbajtur mbledhjen e saj rreth pesė

Mesazh nga d.jeta prej Sun Oct 18, 2009 1:33 am

Qeveria e Maldiveve e ka mbajtur mbledhjen e saj rreth pesė metra nėn ujė

Qeveria e Maldiveve e ka mbajtur mbledhjen e saj rreth pesė Maldive171009

Qeveria e Maldiveve e ka mbajtur mbledhjen e kabinetit rreth pesė metra nėn ujė, pėr tė theksuar kėrcėnimin nga ngrohja globale. Presidenti Mohamed Nasheed dhe kabineti i tij nėnshkruan njė dokument me tė cilin bėhet thirrje pėr zvogėlim tė emetimit tė karbonit nė botė. Ministrat kaluan njė gjysmė ore nėn ujė dhe komunikuan me tabela tė bardha dhe shenja me duar. Zyrtarėt nga ishulli thanė se zhytja ishte “goxha zbavitėse” dhe kishte pėr qėllim tė dėrgonte njė mesazh serioz. Maldivet qėndrojnė rreth 2.1 metra mbi nivelin e detit dhe qeveria thotė se ishulli rrezikon tė zhduket nėse rritet niveli i ujit nė oqean.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi