Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Vdekja e Feratit humbje e madhe pėr gjithė institucionet e Kosovės

Shko poshtė

Vdekja e Feratit humbje e madhe pėr gjithė institucionet e Kosovės Empty Vdekja e Feratit humbje e madhe pėr gjithė institucionet e Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Sun Jan 31, 2010 7:21 am

Me rastin e vdekjes se kryetarit tė Komunės sė Istogut
dhe njėherėsh, nėnkryetar i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, Fadil
Ferati, kryetari i Kuvendit tė Republikės sė Kosovės, Jakup Krasniqi, i
dėrgoi njė telegram ngushėllimi familjes sė tė ndjerit, Kuvendit
Komunal tė Istogut dhe Kryesisė sė LDK-sė.

Vdekja e Feratit humbje e madhe pėr gjithė institucionet e Kosovės F.0130230702870_m
Nė telegram theksohet se vdekja e hershme e veprimtarit dhe kryetarit
tė Kuvendit tė Istogut, Fadil Ferati, ėshtė humbje e madhe, jo vetėm
pėr Komunėn e Istogut, por edhe pėr gjithė institucionet e Kosovės.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi