Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kryqi i Kuq i Kosovės apelon pėr ndihma nė Shqipėri

Shko poshtė

Kryqi i Kuq i Kosovės apelon pėr ndihma nė Shqipėri Empty Kryqi i Kuq i Kosovės apelon pėr ndihma nė Shqipėri

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Jan 12, 2010 6:53 am

Kryqi i Kuq i Kosovės apelon pėr ndihma nė Shqipėri F.0112134959808_m

Kryqi i Kuq i Kosovės apelon pėr ndihma nė Shqipėri
Me rastin e pėrmbytjeve nė Shqipėri Kryqi i Kuq i Kosovės nga data 12 deri mė 19 janar shpall aksionin e solidaritetit pėr ndihmė popullatės sė dėmtuar.
Aksioni do tė zhvillohet nė tė gjitha komunat e Kosovės. Popullata mund tė ofrojė ndihma nė tė gjitha zyrat e degėve tė Kryqit tė Kuq tė Kosovės.

Sipas njė njoftimi, ndihmat mund tė jenė nė ushqime tė paketuara (si vaj, miell, sheqer, pasta, konserva etj.), mjete higjienike, veshmbathje dhe batanije.

Kryqi i Kuq i Kosovės apelon te tė gjithė qytetarėt dhe bizneset qė tė ndihmojnė popullatėn e dėmtuar nga pėrmbytjet nė Shqipėri.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi