Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Thaēi uron Ahmetin

Shko poshtė

Thaēi uron Ahmetin Empty Thaēi uron Ahmetin

Mesazh nga *lissa* prej Mon Dec 21, 2009 10:41 am

Kryetari i Partisė Demokratike tė Kosovės, Hashim Thaēi
ka pėrgėzuar rizgjedhjen e Ali Ahmetit nė krye tė Bashkimit Demokratik
pėr Integrim, nė Kongresin e Dytė tė BDI-sė.

Thaēi uron Ahmetin F.1221164317255_m

Nė telegramin e urimit tė Thaēit, ndėr tė tjera thuhet: “Me interesim
tė veēantė i pėrcollėm punimet e suksesshme tė Kongresit tė Dytė
Zgjedhor tė Bashkimit Demokratik pėr Integrim, nė tė cilin u shtruan
ēėshtje tė rėndėsishme dhe pati debat tė hapur dhe konstruktiv.
Kongresi i Dytė i BDI-sė thelloi tė arriturat politike dhe organizative
nė drejtim tė demokratizimit tė brendshėm tė subjektit tuaj dhe
forcimit tė ardhshėm nė skenėn politike tė Maqedonisė”.

“Rizgjedhja juaj nė krye tė BDI-sė ėshtė konfirmim legjitim i besimit
qė shprehu Kongresi ndaj jush, si lider me vizion tė hapur, konstruktiv
dhe nė favor krijimit tė klimės politike pėr avancimin e proceseve
euratlantike nė Maqedoni”, theksohet mė tej nė telegramin e urimit.

Bashkim Demokratik pėr Integrim, vlerėson Thaēi,ėshtė njė zė i fuqishėm
dhe realist nė mbrojtje tė interesave tė popullatės shqiptare nė
Maqedoni. “Duke shprehur pėrgėzimet mė tė sinqerta, uroj qė Ju dhe
subjekti juaj tė shėnojnė suksese tė rėndėsishme nė skenėn politike tė
Maqedonisė nė tė ardhmen”, pėrfundon telegrami.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi