Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu uron Josipovicin

Shko poshtė

Sejdiu uron Josipovicin Empty Sejdiu uron Josipovicin

Mesazh nga *lissa* prej Sun Jan 17, 2010 6:20 am

Presidenti i Republikės sė Kosovės, Fatmir Sejdiu, me
rastin zgjedhjes sė Ivo Josipovic, president i Republikės sė Kroacisė,
i ka dėrguar atij njė mesazh urimi.

Sejdiu uron Josipovicin F.0116175414956_m

“Nė emėr tė popullit dhe institucioneve tė Republikės sė Kosovės, ju
pėrgėzoj Ju dhe popullin e Republikės sė Kroacisė pėr zgjedhjen tuaj
President i Republikės sė Kroacisė. Qytetarėt e shtetit mė tė ri nė
botė, Republikės sė Kosovės, me respekt dhe admirim tė madh u bashkohen
Juve, Shkėlqesia Juaj, nė festimin e kėsaj fitoreje tė madhe”, thuhet
nė mesazhin e urimit.

“Unė jam i bindur se gjatė mandatit tuaj si President ju do t’i
vazhdoni pėrpjekjet e Kroacisė pėr zhvillimin dhe pėrmirėsimin e jetės
sė bashkėkombėsve tuaj. Ndonėse ne tė gjithėve na presin shumė sfida,
unė jam i sigurt se ardhmja e Kroacisė nėn udhėheqjen tuaj ėshtė e
ndritshme”, thekson Sejdiu.

“Meqė ne tė gjithė synojnė ta arrijmė njė stabilitet rajonal tė plotė
si dhe tė integrohemi nė strukturat euroatlantike, ne presim me padurim
qė ta vazhdojmė me ju bashkėpunimin e shkėlqyeshėm dhe tė afėrm midis
dy kombeve tona. Midis dy vendeve tona ka pasur njė bashkėpunim tė
shkėlqyeshėm, ndėrsa tė dy vendet tona nė tė kaluarėn i kanė ofruar
njėra tjetrės mbėshtetje, tė cilėn unė shpresoj se do ta pėrforcojmė
edhe mė tej gjatė udhėheqjes Suaj”.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi