Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

TMAB ua uron besimtarėve Muajin e Shenjtė tė Muatemit

Shko poshtė

TMAB ua uron besimtarėve Muajin e Shenjtė tė Muatemit Empty TMAB ua uron besimtarėve Muajin e Shenjtė tė Muatemit

Mesazh nga *lissa* prej Sat Dec 19, 2009 8:21 am

Teqeja e Madhe Autoqefale Ballkanike, me selitė nė
Gjakovė e Prizren, ua uron tė gjithė besimtarėve fillimin e Muajit tė
Shenjtė tė Muatemit (Muharremit).

TMAB ua uron besimtarėve Muajin e Shenjtė tė Muatemit F.1219132951574_m

“TMAB iu dėshiron tė gjithė besimtarėve durim dhe pėrkushtim tė thellė,
nė kėtė muaj tė solidarizimit dhe pėrkujtimit tė sakrificės sė madhe tė
Ehli-Bejtit (Familjes sė Shenjtė tė Profetit Muhamed A.S.) dhe tė
mbėshtetėsve dhe besimtarėve tė vėrtetė tė tyre, nė luftėn e
pėrgjakshme tė Qerbelasė”, thuhet nė urimin e nėnshkruar nga sheh Musa
Shehu, postmbajtės i Teqesė sė Madhe Autoqefale Ballkanike.

“Ky muaj i madhėrishėm, na kujton pėrherė ngadhėnjimin e sė mirės ndaj
tė keqes, ngadhėnjimin e besimtarėve tė vėrtetė ndaj jobesimtarėve dhe
armiqve tė Familjes sė Profetit Muhamed A.S. – Ehli-Bejtit, nė luftėn e
gjatė e tė mundimshme, pesėmbėdhjetė shekuj mė parė. Duke i uruar tė
gjithė besimtarėt dhe vėllezėrit e motrat e rrugės sė shenjtė tė
Ehli-Bejtit, TMAB i dėshiron mbarėsi, paqe e dashuri, me besim tė
palėkundur ndaj Zotit tė Gjithėfuqishėm, mbarė njerėzimit”, theksohet
mė tej nė urim.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi