Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Beogradi-Podgoricės, prisni vendimin e GJND-sė

Shko poshtė

Beogradi-Podgoricės, prisni vendimin e GJND-sė Empty Beogradi-Podgoricės, prisni vendimin e GJND-sė

Mesazh nga *lissa* prej Sun Dec 06, 2009 11:35 am

Ambasadori i Serbisė nė Podgoricė, Zoran Llutanovac u ka kėrkuar autoriteteve malazeze qė tė presin mendimin kėshillėdhėnės tė Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė, para se t’i vendosin marrėdhėniet diplomatike me Prishtinėn.

Beogradi-Podgoricės, prisni vendimin e GJND-sė F.1206153424982_m

Llutovac, siē raportojnė mediat serbe, ka pasur njė takim nė Ministrinė e Punėve tė Jashtme tė Malit tė Zi, ku ka kėrkuar qė ky shtet tė presė mendimin kėshillėdhėnės tė Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė, para se tė ndėrmarrė hapin e paralajmėruar pėr vendosjen e marrėdhėnieve diplomatike me Kosovėn.

Ministria e Punėve tė Jashtme tė Malit tė Zi, ditė mė parė ka thėnė se vendosja e marrėdhėnieve diplomatike me Prishtinėn nuk ėshtė bėrė deri mė tash pėr arsye teknike, ndėrsa njė veprim i tillė pritet tė ndodhė sė shpejti
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi