Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

BE te kerkoje nga Beogradi te mos nderhyje ne Kosove

Shko poshtė

BE te kerkoje nga Beogradi te mos nderhyje ne Kosove Empty BE te kerkoje nga Beogradi te mos nderhyje ne Kosove

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 4:07 am


BE tė kėrkojė nga Beogradi tė mos ndėrhyjė nė Kosovė

Ish shefi i UNMIK-ut, Soren Jessen Petersen tha se paqartėsitė e shkaktuar nga faktorėt ndėrkombėtarė kanė ndikuar nė krijimin e keqkuptimeve ndėrmjet institucioneve tė Kosovės dhe EULEX-it.

BE te kerkoje nga Beogradi te mos nderhyje ne Kosove F.1208112109537_m

“Ky mision duhet tė ndihmojė afrimin e Kosovės me Bashkimin Evropian, ndėrsa Unioni duhet t’i dėrgojė mesazhe tė qarta Serbisė pėr mos ndėrhyrje nė Kosovė”, ka thėnė Petersen nė njė intervistė pėr Radio Kosovėn, duke komentuar veprimtarinė njė vjeēare tė EULEX-it nė Kosovė.

Derisa Bashkimi Evropian tė mos i dėrgojė kėtė mesazh tė fuqishėm Serbisė, sipas Petersenit, problemet nė veri tė Kosovės – qė shfaqen si pasojė e strukturave paralele qė mbėshteten nga qarqet e caktuara nė Serbi, e madje siē u shpreh ai, edhe nė qeverinė serbe - do tė vazhdojnė. /rtk/telegrafi/ Postuar: 11:21 / 8 Dhjetor 2009 | RSS

blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi