Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Qeveria nuk komenton kėrkesėn e Serbisė qė EULEX tė ndėrhyjė nė rastin Bllaca

Shko poshtė

Qeveria nuk komenton kėrkesėn e Serbisė qė EULEX tė ndėrhyjė nė rastin Bllaca Empty Qeveria nuk komenton kėrkesėn e Serbisė qė EULEX tė ndėrhyjė nė rastin Bllaca

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 8:26 am

Zėdhėnėsi i Qeverisė sė Kosovės Memli Krasniqi iu ka shmangur sot pėrgjigjes, ēka nėse EULEX-i pranon kėrkesėn e shtetit tė Serbisė pėr pėrzierje nė rastin e dėshmive tė Nazim Bllacės. Krasniqi ka thėnė nė kėtė rast se institucionet e Kosovės kanė kėrkuar nga misioni evropian qė tė hetojė rastin bashkė me Policinė e Kosovės dhe tė dalin nė dritė tė gjitha rastet qė pėrfliten..

Qeveria nuk komenton kėrkesėn e Serbisė qė EULEX tė ndėrhyjė nė rastin Bllaca Memli-krasniqi%28100109%29_sthmb

Zėdhėnėsi i Qeverisė sė Kosovės gjithashtu ka kėrkuar qė institucionet tė mos pėrzihen nė kėtė rast pasi qė, sipas tij, me kėtė duhet tė merret drejtėsia.

“Pyetjet hipotetike marrin pėrgjigje hipotetike dhe unė do tė rezervohem nė kėtė pėrgjigje me ēka nėse..?, por qė ne kemi njė bashkėpunim shumė tė ngushtė me EULEX-in. Ky bashkėpunim ėshtė duke vazhduar, do tė vazhdojė edhe nė tė ardhmen. Besoj se nuk ia vlen as tė komentohet ajo kėrkesė. Armiqtė e Kosovės duan ta keqpėrdorin kėtė rast, siē kanė keqpėrdorė gjithmonė ēdo rast, me tė cilin ata kanė mund qė tė baltosin imazhin e Kosovės dhe progresin qė ėshtė arritur nė vendin tonė”, ka thėnė zėdhėnėsi Krasniqi.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi