Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu: Kosova ka dėshmuar se ėshtė vend stabil

Shko poshtė

Sejdiu: Kosova ka dėshmuar se ėshtė vend stabil Empty Sejdiu: Kosova ka dėshmuar se ėshtė vend stabil

Mesazh nga elbasi.. prej Wed Dec 02, 2009 8:45 am

Megjithė deklarimet dhe polemikat e shumta qė ka shkaktuar nė opinion rasti Bllaca, presidenti Fatmir Sejdiu tha sot se Kosova ka dėshmuar se ėshtė vend stabil

Sejdiu: Kosova ka dėshmuar se ėshtė vend stabil 9395

“Ėshtė mė rėndėsi qė qytetarėt e Kosovės tė jenė pjesė e kėtij stabiliteti tė vazhdueshėm, duke mos rėnė pre e interesave tė ngushta ditore tė kujtdo qoftė”, tha presidenti Sejdiu.
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi