Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Zjarr nė zyrat e LDK-sė nė Gjakovė

Shko poshtė

Zjarr nė zyrat e LDK-sė nė Gjakovė Empty Zjarr nė zyrat e LDK-sė nė Gjakovė

Mesazh nga *lissa* prej Mon Nov 30, 2009 9:14 am

Gjatė natės midis sė dielės dhe tė hėnės, zyrat e LDK-sė nė Gjakovė janė pėrfshirė nga flakėt, ku si pasojė janė djegur dhe dėmtuar pjesa dėrmuese e inventarit, si dhe janė thyer edhe xhamat.Zjarr nė zyrat e LDK-sė nė Gjakovė F.1130144428969_m

Ndonėse zyrat gjenden nė kompleksin e dyqaneve nė Ēarshinė e Vjetėr, pėr fat asnjėri prej tyre nuk ėshtė dėmtuar, nė radhė tė parė falė ndėrhyrjes sė shpejtė sė zjarrfikėsve.

Sipas njoftimeve jozyrtare persona tė panjohur kanė thyer xhamat dhe mė pas dyshohet se kanė hedhur lėndė djegėse.

Kryetari i Degės sė LDK-sė nė Gjakovė, Astrit Haraqija, nuk deshi tė spekulojė rreth ngjarjes. Por Kryesia e degės e ka dėnuar ashpėr sulmin e mbrėmshėm, duke e cilėsuar si "njė akt i shėmtuar dhe qyqar" dhe ka kėrkuar zbardhjen e tij.

Ajo kėrkon nga organet e drejtėsisė qė aktorėt e kėtij akti tė shėmtuar sa mė parė tė dalin para drejtėsisė.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi