Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore

Shko poshtė

Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore Empty Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore

Mesazh nga sam1r prej Sun Nov 01, 2009 12:14 pm

Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore
Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore Fatmir%20Sejdiu-3
Nė pėrputhje me Kushtetutėn dhe duke u bazuar nė Ligjin pėr Protokollin e Shtetit, si dhe duke ndjerė thellė dhembjen e tė gjithė qytetarėve tė Republikės sė Kosovės pėr tragjedinė qė e kanė pėsuar qytetarėt - shtetasit e Republikės sė Kosovės duke u pėrpjekur ta kapėrcejnė lumin Tisa para disa ditėsh, presidenti Fatmir Sejdiu ka marrė vendim qė data 2 nėntor, nė Republikėn e Kosovės, nė shenjė nderimi pėr tė gjitha viktimat e kėsaj tragjedie, tė shpallet Ditė zie shtetėrore.

Me kėtė vendim, udhėzohen tė gjitha institucionet e Republikės sė Kosovės dhe tė gjithė qytetarėt e Republikės sė Kosovės t’i pėrmbahen kėtij vendimi duke respektuar dispozitat e ligjit.

________________________________________________________________________________
Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore 33u69n7

Sejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore Emot-loveSejdiu shpalli 2 nėntorin Ditė zie shtetėrore 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi