Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

TomTom pėr iPhone nė tetor

Shko poshtė

TomTom pėr iPhone nė tetor

Mesazh nga dBeLti prej Wed Sep 30, 2009 4:18 amKompania TomTom nė muajin tetor fillon me shitjen e shtojcave pėr navigim nė automjet me anė tė celularit iPhone dhe aplikacionet pėrkatėse.
Kompania holandeze TomTom ka publikuar informatat mbi ēmimin dhe datėn e shitjes sė kompletit “TomTom Car kit for iPhone”. Shtojca pėr navigim nė shitje del nė tetor, derisa do tė shitet ndaras nga aplikacioni i kompanisė pėr iPhone.

Ēmimi i rekomanduar nė Evropė ėshtė 100 euro, por kompania ende nuk i ka publikuar detajet teknike pėr vet pajisjen. Megjithatė, flitet pėr funksionalitetin e integruar Bluetooth handsfree dhe chipsetin e veēantė GPS, i cili do tė duhej tė pėrmirėsonte pranimin dhe saktėsinė e pozicionimit, si dhe tė mundėsoj navigacionin nė pajisjet tė cilat nuk kanė GPS tė integruar.

Pajisja posedon edhe konektor pėr mbushje tė iPhone gjatė vozitjes dhe dalje audio. Shtojca do tė jetė kompatibile me tė gjithat modelet e iPhone (2G, 3G e 3GS), por jo edhe me iPod Touch.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi