Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ferrara : Jemi te gatshem ta mposhtim Interin

Shko poshtė

Ferrara : Jemi te gatshem ta mposhtim Interin

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 10:00 am

Tė shtunėn mbrėma zhvillohet ‘derby d’Italia’ ndėrmjet Juventusit dhe Interit, ndėrsa trajneri bardhezi Ciro Ferrara ka kėrkuar nga tė zgjedhurit e tij qė tė jenė nė formėn mė tė mirė.“Jam i bindur se do tė zhvillojmė ndeshje tė shkėlqyer. Do tė jetė njė ndeshje e bukur dhe me mjaft emocione. Kemi punuar me qetėsi kėtė javė dhe do tė jemi tė pėrgatitur pėr kėtė ndeshje tė nivelit tė lartė”. “Dėshirojmė tė zhvillojmė lojėn tonė dhe tė fitojmė, mirėpo e dimė se duhet tė jemi tė pėrsosur pėr tė arritur kėtė”, ka thėnė Ferrara.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi