Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

De Rossi : Juve mund ta mposhte Interin

Shko poshtė

De Rossi : Juve mund ta mposhte Interin

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 2:06 am

Mesfushori i Romės, Daniele De Rossi, beson se kampioni nė fuqi, Inter, do tė vazhdojė tė jetė mė i fortė nė Serie A edhe gjatė kėtij sezoni, edhe nėse pėson humbje nga Juventusi fundjavėn qė vjen.Pas 14 javėsh, zikaltrit kryesojnė Kampionatin italian me shtatė pikė mė shumė se Milani qė pozicionohet nė vendin e dytė, dhe tetė pikė mė shumė se Juve qė mban pozitėn e tretė. “Juve mund ta mposhtė Interin... Mirėpo Interi mbetet mė i forti nė Itali”, ėshtė shprehur italiani pėr Corriere dello Sport.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi