Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ronaldo ka frikė nga Manchester United

Shko poshtė

Ronaldo ka frikė nga Manchester United

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 8:06 am

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, dėshiron tė shmangė ndeshjen me ish-klubin e tij Manchester United nė Ligėn e Kampionėve.Portugezi verėn e kaluar u largua nga Old Trafford pėr tė kaluar nė Santiago Bernabeo pėr njė shumė rekorde prej 94 milionė eurosh.“Nuk dua tė luaj kundėr Manchester United. Do tė ishte ndjenjė e ēuditshme nėse luaj kundėr tyre. Sir Alex Ferguson mė ka ndihmuar shumė nė karrierė. Isha atje pėr gjashtė vite dhe ai mė mėsoi shumė gjėra”.“E kam ruajtur tė njėjtin raport me tė. Ai ėshtė mik imi shumė i mirė. Ende i kam tė njėjtėt miq. Flas me Wayne Rooney, Nemanja Vidic, Rio Ferdinand, Nani, Patrick Evra, Anderson”, ka thėnė Ronaldo
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ronaldo ka frikė nga Manchester United

Mesazh nga MiTi prej Thu Dec 03, 2009 1:00 pm

Po be shu,........mmmmm
avatar
MiTi
Antar/e Aktiv
Antar/e Aktiv

Numri i postimeve : 294
Registration date : 06/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi