Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Fabiano : Eshte leht te pershtatesh tek United

Shko poshtė

Fabiano : Eshte leht te pershtatesh tek United

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 9:20 am

Sulmuesi i Sevillas, Luis Fabiano, ka shtuar edhe mė shumė spekulimet pėr mundėsinė e largimit tė tij nga ndaluzianėt, duke shprehur admirim pėr trajnerin e Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson.“Manchester Unitedin e konsideroj si njė skuadėr me njė stil shumė interesant tė lojės, me pasime, me krosime”. “Mendoj se Manchesteri ėshtė njė skuadėr ku ėshtė lehtė tė pėrshtatesh. Vėrtet e admiroj Sir Alex Fergusonin. Ai ka qenė aty pėr njė kohė tė gjatė, gjithnjė duke fituar tituj”, ka thėnė braziliani pėr revistėn FourFourTwo.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi