Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ronaldo nuk shqetesohet per humbjen e Barcelones

Shko poshtė

Ronaldo nuk shqetesohet per humbjen e Barcelones

Mesazh nga elbasi.. prej Fri Dec 04, 2009 9:57 am

Cristiano Ronaldo nuk ėshtė shumė i shqetėsuar pėr humbjen nė El Clasico dhe ka kthyer vėmendjen e tij kah fitoret e reja.Reali humbi me rezultat minimal nė udhėtimin nė Camp Nou, duke humbur kėshtu edhe kreun e tabelės sė La Liga. Por Ronaldo, i cili pas dy muajsh mungese u rikthye pėr ndeshjen e sipėrpėrmendur, thotė se nuk ėshtė i shqetėsuar shumė pėr kėtė humbje. “Ėshtė e vėrtet se nuk jam shumė i mėrzitur pėr humbjen. Gjėrat e tilla ndodhin nė futboll”, ka thėnė Ronaldo. “Ishte njė ndeshje e mirė. Kishim shumė shanse pėr shėnim dhe nuk arritėm tė shėnojnė. Tash nuk ka kurrfarė pendimi pėr tė, duhet ta ngremė kokėn dhe tė punojmė me ngulm dhe tė fitojmė nė takimet e ardhshme”, ka shtuar portugezi.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi