Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

lajme nga sporti

Shko poshtė

lajme nga sporti

Mesazh nga argjend prej Wed Oct 28, 2009 8:52 am

Lajmet nga Sporti

Bayern nė ēerekfinale tė Kupės UEFA

Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0

Shkruar nga Norushja
Belgėt e Anderlecht kanė pėrjetuar humbjen mė tė madhe nė garat evropiane, pasi u mposhtėn nė shtėpi nga klubi gjerman Bayern Munich me rezultat 5-0, nė kuadėr tė ndeshjeve pėr Kupėn UEFA.

Lexoni pėrmbajtjen...

Zhduket njė avokat kinez i tė drejtave tė njeriut

Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0

Shkruar nga Norushja
Njė avokat kinez i tė drejtave tė njeriut, i cili i ka mbrojtur disidentėt dhe ka bėrė thirrje pėr tė drejta mė tė mėdha tė qytetarėve para Lojėrave Olimpike 2008, ėshtė zhdukur, kanė bėrė tė ditur sot (e premte) familja dhe kolegėt e tij, njofton Rojter.
Lexoni pėrmbajtjen...
Fitore tė favoritėve

Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0

Shkruar nga Norushja
Dje dhe pardje janė zhvilluar ndeshjet e rrethit tė parė tė Kupės sė Kosovės nė basketboll, nė tė dyja konkurrencat. Skuadrat favorite kanė shėnuar fitore pa ndonjė problem tė madh, duke u kualifikuar nė rrethin e dytė.
Lexoni pėrmbajtjen...

Bekam: Jam i gatshėm pėr paraqitjen e 100-tė

Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0

Shkruar nga Norushja
Dejvid Bekami ende ėshtė nė pritje pėr tė realizuar paraqitjen e tij tė 100-tė nė kombėtaren angleze dhe shpreson se kėtė mund ta bėjė qė nė ndeshjen miqėsore kundėr Francės, me 26 mars.
Lexoni pėrmbajtjen...
Hamiltoni i bindur nė fitore nė Melburn

Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0

Shkruar nga Norushja
Ngasėsi i Meklarenit, Luis Hamilton ka pohuar se nė garėn e parė tė edicionit tė ri nė Australi shkon me njė qėllim tė vetėm – t’i gėzohet fitores.
Lexoni pėrmbajtjen...


Mė tepėr...
•Maldini shtyn pensionimin edhe pėr njė vit
•Blater: Masa tė ashpra pėr futbollistėt e dhunshėm
•Fergusoni lavdėron Kristiano Ronaldon
•Berluskoni konfirmon Anēelotin nė krye tė skuadrės
avatar
argjend
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 681
Age : 25
Location : Drenic
Registration date : 27/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi