Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Thaēi ngushėllon familjet e viktimave nė lumin Tisa

Shko poshtė

Thaēi ngushėllon familjet e viktimave nė lumin Tisa Empty Thaēi ngushėllon familjet e viktimave nė lumin Tisa

Mesazh nga fOxEr prej Mon Oct 26, 2009 3:43 am

Thaēi ngushėllon familjet e viktimave nė lumin Tisa F.1026021321463_m

Kryeministri i Kosovės, Hashim Thaēi, ka dėrguar njė telegram ngushėllimi familjeve qė kanė humbur tė afėrmit e tyre nė tragjedinė e lumit Tisa.
“Me pikėllim tė madh e morėm lajmin pėr humbjen e jetės sė tė afėrmve tuaj nė tragjedinė qė ndodhi nė lumin Tisa. Nė emėr tė Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe nė emrin tim, ju lutem pranoni ngushėllimet mė tė sinqerta”.

“Qeveria e Republikės sė Kosovės dhe tė gjitha institucionet e vendit, nė bashkėpunim me institucionet pėrkatėse ndėrkombėtare janė thellėsisht tė angazhuara dhe do tė marrin tė gjitha masat e duhura qė tė gjenden shkaktarėt e vėrtetė tė tragjedisė dhe ata tė pėrgjigjen para drejtėsisė”, thuhet nė telegramin e kryeministrit.
fOxEr
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 31
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi