Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Serbi: Viktima e parė nga H1N1

Shko poshtė

Serbi: Viktima e parė nga H1N1 Empty Serbi: Viktima e parė nga H1N1

Mesazh nga sam1r prej Thu Oct 22, 2009 4:45 am

Serbi: Viktima e parė nga H1N1

Serbi: Viktima e parė nga H1N1 12434
Njė grua 46 vjeēare ka vdekur sot nė qendrėn klinike nė qytetin e Kragujevcit nga pasojat e gripit tė ri, duke u bėrė viktima e parė nė Serbi nga virusi H1N1.

Zyrtarė tė spitalit thanė se ajo ka vdekur pas njė sėmundje tė rėndė, pėrkundėr tė gjitha masave qė u ndėrmorrėn pėr shėrimin e saj.

E ndjera ėshtė hospitalizuar nė 5 tetor, kur ishte konfirmuar se ėshtė e sėmurė nga virusi i ri

________________________________________________________________________________
Serbi: Viktima e parė nga H1N1 33u69n7

Serbi: Viktima e parė nga H1N1 Emot-loveSerbi: Viktima e parė nga H1N1 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi