Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa

Shko poshtė

15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa Empty 15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa

Mesazh nga sam1r prej Thu Oct 22, 2009 4:44 am

15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa
Njė varkė me 15 shtetas kosovar ėshtė mbytur nė ujėrat e lumit Tisa, afėr brezit kufitar Serbi- Hungari.
15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa 13887
Njė varkė me shtetas kosovar, nė tė cilėn udhėtonin tė paktėn 15 persona, ėshtė mbytur nė ujėrat e lumit Tisa, afėr brezit kufitar Serbi- Hungari. Ky lajm tragjik ėshtė konfirmuar edhe nga Ministria e Punėve tė Jashtme e Kosovės, zyrtarė tė sė cilės pritet tė udhėtojnė drejtė Hungarisė.

Edhe pse ngjarja ka ndodhur njė javė mė parė, ende nuk dihet saktėsisht numrin i viktimave. Media hungareze deri mė tani raportojnė se nga kjo tragjedi kanė mbijetuar vetėm tre persona. Siē mėson agjencia e lajmeve INA tė mbijetuarit janė, Blerim Ramaj, bashkė me dy fėmijėt e tij Erilden, tre vjeēe dhe djalin Rendi, afėr dy vjeē. Ramaj ka deklaruar se aksidenti ka ndodhur natėn e 16 tetorit, rreth orės 23:00. Ai i tronditur nuk ka mundur tė jap mė shumė detaje rreth rastit, duke treguar se nuk di akoma asgjė as pėr fatin e bashkėshortes sė tij, Elvira Jaha, 23 vjeēe.

Deri mė tani akoma nuk bėhet tė ditura detajet. Dyshohet se viktimat e kėsaj tragjedie po tentonin pėr tė emigruar nė vendet tė Bashkimit Evropian. Ministria e Jashtme e Kosovės ka vendosur kontaktet me organet hungareze dhe nė koordinim thuhet se janė duke punuar pėr zbardhjen e plotė tė rastit.

________________________________________________________________________________
15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa 33u69n7

15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa Emot-love15 kosovar dyshohet tė jenė mbytur nė lumin Tisa 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi