Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Smith kėrkon EastEnders

Shko poshtė

Smith kėrkon EastEnders Empty Smith kėrkon EastEnders

Mesazh nga Beli prej Tue Oct 20, 2009 10:53 am

Smith kėrkon EastEnders 27xdqar

Aktori i mirėnjohur i Hollywood-it, Will Smith ėshtė i zhgėnjyer pėr shoun e tij tė ėndrrave – shoun britanik “EastEnders”: Will ka kėrkuar nga bosat e BBC pėr njė xhirim nė sheshin Albert pasi qė ka qenė shumė i pasionuar me shoun.

Ish i varuri nga “Fresh Prince of Bel Air” ka filluar ta shikoj shoun mė tė vizituar Britaninė e madhe kėtė vit ku promovoj filmin e tij tė ri “Seven Pounds”.

Will (41) – ishte aktori mė i paguar i Hollywood-it vitin e kaluar, ka thėnė se ai ishte “kėnaqur duke ndenjur nė hotel dhe duke shikuar emisionin “EastEnders” nė TV”

“Nuk e kam ditur ēfarė ishte por tė them tė drejtėn nuk kam mundur tė ndaloi sė shikuari atė”, ka thėnė ai.

Will dėshiron qė tė filloj njė kampanjė pėr shoun argėtues qė ai tė shfaqet edhe nė BBC America.

Kanali ka thėnė se “Enders ėshtė transmetuar nė SHBA me 2003, por vetėm nė kanalin satelitor”.

“Nėse djemtė e BBC-sė e lexojnė kėtė, apo diēka tė tillė, ju them njerėz filloni ta xhironi pėrsėri! Dilni pėrsėri nė ekranet televizive”, ka thėnė nė fund Smith.
Beli
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 32
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi