Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pamjet tmerruese tregojnė momente tmerruese kur foshnja nė k

Shko poshtė

Pamjet tmerruese tregojnė momente tmerruese kur foshnja nė k Empty Pamjet tmerruese tregojnė momente tmerruese kur foshnja nė k

Mesazh nga d.jeta prej Sun Oct 18, 2009 1:36 am

Pamjet tmerruese tregojnė momente tmerruese kur foshnja nė karrocė del para trenit

Disa pamje tė afėrta tė njė kamere nga Australia tregojnė disa momente tmerruese se si njė foshnje nė karrocė del para trenit nė Melbourne. Kur e ėma kupton se ēfarė ka ndodhur, ajo u afrua nė skaje tė hekurudhės, por ishte shumė vonė. Ajo ulėriti pas trenit, i cili po ndalej nė stacionin e ardhshėm. Por, megjithatė, e mori fėmijėn nė karrocė me vete, duke e ēuar nė njė largėsi deri nė 40 metra. Pėr fat tė mirė, foshnja nuk ka vdekur pasi qė ishte e lidhur mirė pėr karroce, por ka pasur vetėm lėndime nė kokė. Fėmija ėshtė dėrguar nė spitalin e fėmijėve nė Melbourne dhe mjekėt thanė se ėshtė nė gjendje stabile. Nėna e saj ishte e tronditur nga ky aksident, i cili ndodh vetėm njė ditė pasi kompania e trenit ka lansuar vetėdijesim publik qė fėmijėt tė ruhen.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi