Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore

Shko poshtė

Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore Empty Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore

Mesazh nga sam1r prej Tue Oct 13, 2009 7:03 am

Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore

Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore F.1013140022529_m
Njė granatė dore ėshtė vendosur nė Rektoratin e Universitetit tė Prishtinės, ka njoftuar policia. Njėsitet e KFOR-it, rreth mesditės po punonin pėr ēmontimin e mjetit shpėrthyes, pėr tė cilin ende nuk dihet se nga kush ka mundur tė vendoset.

“Rreth orės 08:00 nė mėngjes policia ėshtė informuar pėr njė mjet shpėrthyes nė Rektorat. Policia ka shkuar menjėherė dhe e ka kuptuar qė bėhet fjalė pėr njė granatė dore”, tha zėdhėnėsi i Policisė pėr rajonin e Prishtinės, Agron Borovci.

Ai ka bėrė tė ditur se policia menjėherė ka lajmėruar njėsitet pėrkatėse tė KFOR-it, pėr tė bėrė tėrheqjen e mjetit shpėrthyes.

________________________________________________________________________________
Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore 33u69n7

Nė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore Emot-loveNė Rektoratin e UP-sė vendoset njė granatė dore 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi