Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Vritet nė vendin e punės

Shko poshtė

Vritet nė vendin e punės Empty Vritet nė vendin e punės

Mesazh nga sam1r prej Tue Oct 13, 2009 7:03 am

Vritet nė vendin e punės
Vritet nė vendin e punės F.1013140549417_m
Njė i ri rreth tė njėzetave ėshtė gjetur i vrarė nė vendin e tij tė punės nė fshatin Carrabreg tė Deēanit, nė pompėn e derivateve “Agonisi Gas”.

Policia e Kosovės njofton se rreth orės 01 30 pas mesnatės ėshtė pranuar informata se ka tė shtėna me armė zjarri.

“Njėsitet Policore tė Stacionit Policor tė Deēanit menjėherė kanė shkuar nė vendin e ngjarjes, sė bashku me mjekun kujdestar, i cili ka konstatuar se viktima ėshtė pa shenja jete”, thuhet nė komunikatėn pėr media tė Policisė.

Sipas hetimeve tė para dyshohet se persona tė panjohur kanė shtėnė me armė zjarri nė viktimėn derisa ai ishte nė detyrė, punėtor i sigurimit nė pompė tė derivateve.

Tė dyshuarit janė larguar nė drejtim tė panjohur.

________________________________________________________________________________
Vritet nė vendin e punės 33u69n7

Vritet nė vendin e punės Emot-loveVritet nė vendin e punės 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi