Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Obama nderohet me ēmimin Nobel pėr Paqe

Shko poshtė

Obama nderohet me ēmimin Nobel pėr Paqe Empty Obama nderohet me ēmimin Nobel pėr Paqe

Mesazh nga d.jeta prej Sat Oct 10, 2009 6:41 am

Obama nderohet me ēmimin Nobel pėr Paqe

Obama nderohet me ēmimin Nobel pėr Paqe Story

Presidenti amerikan, Barack Obama, e ka fituar ēmimin Nobel pėr Paqe. Komisioni pėr ēmimin Nobel, ka thėnė se Presidenti Obama ėshtė shpėrblyer pėr “pėrpjekjet e tij tė jashtėzakonshme nė forcimin e diplomacisė ndėrkombėtare dhe bashkėpunimit mes njerėzve. Nė listėn e tė nominuarve pėr tė fituar ēmimin pėr paqe kėtė vit, ishin 205 persona. Laureati – do tė marrė njė medalje tė artė, njė diplomė dhe 1.4 milion dollarė.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi