Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht

Shko poshtė

Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht Empty Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht

Mesazh nga sam1r prej Sat Oct 10, 2009 1:12 am

Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht
Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht F.1009182304261_m
“Kufijtė e Republikės sė Kosovės janė tė ditur dhe kėta kufij janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht. Pėr ne ėshtė e papranueshme ēdo qasje e kujtdo qoftė qė nė njė formė apo formė tjetėr ka intencėn e lėvizjes sė kufirit”, ka theksuar tė premten presidenti Fatmir Sejdiu, gjatė njė vizite nė komunėn e Pejės – duke komentuar vendosjen e tabelės me mbishkrimin “Mirė se vini nė Malin e Zi” nga autoritetet malazeze thellė nė territorin e Kosovės – nė brezin kufitar tė Kullės.
“Ne dėshirojmė qė tė kemi marrėdhėniet mė tė mira me Malin e Zi dhe ato janė dėshmuar nė ecje praktike tė deritashme”, tha presidenti Sejdiu, duke shtuar se organet kompetente qė merren me ēėshtjen e shėnimit tė kufijve ndėrshtetėrorė apo vendkalimeve tė rėndėsishme kufitare, qė janė tė nevojshme pėr komunikimin e qytetarėve dhe tė mallrave, do ta bėjnė punėn si duhet.

“Kosova i ka kufijtė e vet tė qartė dhe nėse ka ndonjė ngatėrresė tė vogėl nė kuptimin e pretencės sė dikujt, jashtė asaj qė ėshtė normale nė relacionet ndėrshtetėrore, sigurisht qė do tė ketė pėrgjigjen e vet”, vijoi Sejdiu.

“Pėr ne me rėndėsi ėshtė qė edhe Mali i Zi edhe Kosova kanė miqtė e pėrbashkėt. Tė dy vendet janė tepėr tė interesuara tė lėvizin shpejt nė proceset ne integrimeve euroatlantike dhe tė dy vendet nė bashkėpunimin rajonal kanė pjesėn e bashkėpunimit tė tyre”, tha ai.

Gjatė ditės sė premte, presidenti Sejdiu, i shoqėruar nga ministri i Tregtisė dhe Industrisė, Lutfi Zharku, ka vizituar Komunėn e Pejės, ku nga kryetari i komunės, Ali Berisha ėshtė njoftuar me zhvillimet nė kėtė komunė dhe me problemet e tė arriturat e pushtetit lokal

________________________________________________________________________________
Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht 33u69n7

Kufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht Emot-loveKufijtė e Kosovės janė tė njohur ndėrkombėtarėsisht 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi