Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

J.LO RIKTHEHET ME IDENTITET TĖ RI

Shko poshtė

J.LO RIKTHEHET ME IDENTITET TĖ RI Empty J.LO RIKTHEHET ME IDENTITET TĖ RI

Mesazh nga d.jeta prej Fri Oct 09, 2009 7:57 am

J.LO RIKTHEHET ME IDENTITET TĖ RIJennifer Lopez rikthehet me akoma mė shumė energji. Diva e muzikės pop ėshtė bashkuar me reperin Pitbull pėr tė realizuar kėngėn e re “Fresh Out Of The Oven”. J.Lo do ta lansojė singlin me nofkėn Lola, dhe si duket, ėshtė duke iu rikthyer rrėnjėve tė saj soul/r’n’b. Sidoqoftė, kėnga nuk do tė jetė pjesė e albumit tė saj tė ardhsėm “Love”, qė pritet tė lansohet nė janar 2010. Sipas revistės People “Lola ėshtė emri vetėm pėr kėtė kėngė. Nuk do tė jetė personifikimi i saj i ardhshėm”.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi