Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

JAY SEAN NUMER 1 AMERIKAN

Shko poshtė

JAY SEAN NUMER 1 AMERIKAN Empty JAY SEAN NUMER 1 AMERIKAN

Mesazh nga d.jeta prej Fri Oct 09, 2009 7:56 am

JAY SEAN NUMER 1 AMERIKAN

JAY SEAN NUMER 1 AMERIKAN Jay_sean

Jay Sean ka ndėrprerė ‘mbretėrinė’ e Black Eyed Peasa nė top listen amerikan. Pop kėngėtari britanik ka qenė I vetmi qė ka arritur ta largoj nga kjo pozitė pas gjithej 26 javėve tė plota bendin e famshėm. Kėtė ai e ka arritur me singlin e tij tė ri 'Down', I realizuar nė bashkėpunim me reperin Lil Wayne. Vetėm nė Amerikė, ky single ka pasur 1.5 milion shkarkime deri mė tani. Black Eyed Peas ishte nė maje tė top listen gjithsej 26 javė, fillimisht 12 javė me kėngėn 'Boom Boom Pow' pastaj 14 javė me 'I Gotta Feeling'. Singlin ‘Down’, Jay Sean nė Britani tė Madhe do ta lansoj mė 26 tetor.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi