Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

MTV – UNDERWORLD WEEKEND

Shko poshtė

MTV – UNDERWORLD WEEKEND Empty MTV – UNDERWORLD WEEKEND

Mesazh nga d.jeta prej Fri Oct 09, 2009 7:54 am

MTV – UNDERWORLD WEEKENDNjė prej bendeve mė me ndikim – Underworld, do ta ketė weekendin e tij nė MTV, nesėr dhe pasnesėr. Shikuesit presin njė numėr tė madh tė video klipeve, pėr tė rikujtuar opusin e gjerė tė bendit, ndėrsa do tė transmetohet edhe njė top listė, e cila do ti rangojė kėngėt e tyre mė tė mira. Sa pėr rifreskim, Underworld ėshtė formuar para 27 vitesh nė Romford; 15 vite mė heret kishin realizuar kėngėn e parė “Mother Earth/The Hump”, ndėrsa Rick Smith dhe Karl Hyde, edhe sot vazhdojnė tė kėnaqen me paraqitjet para publikut. Dance skena muzikore britanike po ndryshon me hapa shumė tė shpejtė, mirėpo ka disa artistė tė cilėt qėndrojnė gjithmonė nė ngjarje dhe pėrshtaten menjėherė, e njė prej tyre ėshtė edhe Underworld.
d.jeta
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi