Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

SHBA-tė shkurtojnė praninė ushtarake nė Kosovė

Shko poshtė

SHBA-tė shkurtojnė praninė ushtarake nė Kosovė Empty SHBA-tė shkurtojnė praninė ushtarake nė Kosovė

Mesazh nga Mc-LiNdY prej Tue Mar 09, 2010 3:13 pm

Prishtinė, 9 mars – SHBA-ja gjatė dy muajve tė ardhshėm do tė tėrheqė 570 trupa nga Kosova
Deri nga fundi i muajit maj nė Kosovė do tė jenė rreth 830 ushtarė amerikanė nė kuadėr tė Brigadės Shumėkombėshe tė Lindjes.
Reduktimi do tė jetė nė madhėsinė e njė batalioni, pohon pėr gazetėn Star and Stripe kapiteni Dan Murphy nga kjo Brigadė.
Murphy tha se oficerėt mendojnė se numri i trupave qė do tė mbesin do tė mjaftojė pėr vazhdimin e misionit.
“Institucionet lokale, siē ėshtė policia e Kosovės, janė duke bėrė vėrtet njė punė tė mirė. Mund tė them se stabiliteti i Kosovės ėshtė shumė i favorshėm tani”, tha Murphy.
Star and Stripe ėshtė gazetė e pėrditshme pėr personelin ushtarak dhe grupet e tjera tė interesit qė kanė lidhje me ushtrinė amerikane.
Mc-LiNdY
Mc-LiNdY
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 50
Age : 29
Location : NE“FORUM
Registration date : 24/09/2009

http://WwW.SaM1r.FoRuMoTiOn.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi