Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Rasti Bllaca, arrestohet Shpresim Uka

Shko poshtė

Rasti Bllaca, arrestohet Shpresim Uka Empty Rasti Bllaca, arrestohet Shpresim Uka

Mesazh nga NoOrA prej Fri Mar 05, 2010 8:51 am

Policia e EULEX-it ka arrestuar sot Shpresim Ukėn, njėrin nga emrat e pėrmendur nga Nazim Bllaca, i cili veten e ka paraqitur si ish-pjesėtar i SHIK-ut.

Zyrtarėt pėr shtyp tė EULEX-it konfirmuan se ėshtė arrestuar njė person nė lidhje me “Rastin Bllaca”, por nuk dhanė identitetin e tij. Detaje rreth rastit thuhet se do tė jepen gjatė ditės.

Ndėrsa gazeta “Zėri” raporton se Shpresim Uka po merret nė pyetje nė Gjykatėn e Qarkut nė Prishtinė nga EULEX-i.

Nė janar, policia e EULEX-it kishte arrestuar Driton Hajdarin, po ashtu i pėrmendur nė CD-nė inkriminuese tė Bllacės. Ndėrkohė qė vetė Bllaca, i cili nė prononcimet publike ka thėnė se ka marrė pjesė nė sė paku njė vrasje, ndodhet nė arrest shtėpiak qė prej nėntorit tė vjetėm.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi